Yeni adresimiz sezonlukdizi6.com olmuştur.

Supernatural
Doğaüstü
CW 44 Dk. 328 Bl.
Final Yaptı 2005-2020
Dizi hakkında yorum yapmak için tıklayın.
9 Puan

Dizi final yapalı 2 sene olmuş. Zaman ne gerçekten ne çabuk geçiyor :) Dizinin ilk 6 sezonu gerçekten çok iyiydi. İzlediğim diziler arasında ilk 5'e hatta zorlasam 3'e bile girer. Sonraki sezonlar kendini tekrar etse de yine keyifle izlediğim dizi olmuştu. Final bölümü bir tık beklentimin altında kalmıştı ama yine de tatmin etmişti. Final bölümünü izlerken ki o duyguları şuan bile bu yorumu yazarken hissedebiliyorum. :)

10 Puan

Abi ne izlersem izleyeyim bu dizinin ilk 5 sezonunun cidden tadı bir başka geliyor.Ayrıca korku dizisi diye düşünenler inanın korku dizisi değil.Neden bunu derseniz küçükken öyle olduğunu düşündüğüm için izlememiştim ama inanın bana açın bir 5-10 bölüm izleyin ve aksiyonun maceranın tadını çıkarın derim:)

10 Puan

Daha önce bu diziyi izlememiş kişiler için şunu veya şunları diyebilirim ki : İlk başta inanın bende acaba nasıldır iyi midir değil midir falan diye gerçekten çok kez sormuştum kendime ve kaç kez başlar gibi olup vazgeçmiştim ama özellikle bir başladıktan sonra inanın bana o kadar hoşuma gitti ki bu dizi size anlatamam ve 15 sezon boyunca neredeyse hiç sıkılmadan izledim .İnanın bana bölüm sayısı çok diye endişelenmeyin .Bir ritme kapılınca o kadar hızlı geçiyor ki bölümler hele son sezonlara gelince dizi biteceği için içinizi maalesef bir hüzün kaplıyor. Neyse yani bende öyle oldu.O yüzden hemen durmayın bence ve bir kaç bölüm izleyip bu mükemmel dizinin tadını çıkarın derim :)

damn it crowley! pandemi başında şans eseri tvdeki FX'te 12-13 sezonunu kesik kesik izleyince çok ilgimi çekti ve başlayıp 5 ay gibi bir sürede bitirdim

10 Puan

Bu dizinin final yapması kötü oldu aman neyse hayat devam edeyor. Şimdiye kadar izlediğim en kaliteli ve en güzel (Fantastik) dizi _aslında şu anda sadece ilk ve tek izlediğim fantastik kategorisinde ki tek dizi bu_ ama emin olun ki pişman olmazsınız. Vay be ne güzel diziydi be.

Bu kadar uzun, geniş aile kadrosu olan bir dizi için pekala bir destan yazabilirim. Benim için bir diziden çok daha fazlası olduğunu belirtmek isterim. Dizinin adından da anlayabileceğiniz gibi aklınıza gelen bütün doğaüstü şeyleri burada bulabilirsiniz. Vampirler, kurt adamlar, cinler, melekler, şeytanlar hatta ve hatta ( art arda gelen bir sürü spoiler). Dizinin uzunluğu hiç gözünüzü korkutmasın çünkü başlaması ve bitmesini anlayamıyor insan. Bittiği zaman boşluğa düşeceğiniz şüphesiz ama merak etmeyin yalnız değilsiniz. Yapım senelerine göre efektleri de hiç fena sayılmayan baştan sona harika bir yapım. Mutlaka izleyin derim. Dean abimizin ağzında orijinal şekilde : You know, saving people, hunting things. The family business. Her zaman olduğu gibi başa yazamadım heyecandan ama diziyi bize ulaştıran Sezonluk Dizi ekibine ve çevirmenlere teşekkür ederim. Teşekkürler efenim...

10 Puan

goat dizi izleyin izlettirin

İyi hissettiren dizi. Devam ettiğini bilmek bile iyi hissettiriyor ama herşeyin bi sonu var.

10 Puan

Hiç bitmesini istemediğim, dizide istediğim herşeyi barındıran ve 2010 yılından beri severek takip ettiğim ve asla sıkılmadığım, efsane bir dizi. Final bölümünde Carry On Myward My Son şarkısını son kez duymak, içimdeki bişeyleri alıp götürecek. Keşke hiç bitmeyecek olsa, keşke, ama her iyi şeyin mutlaka bir sonu vardır.