Six Feet Under izle

Six Feet Under 5.Sezon 7.Bölüm izle

The Silence

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
visneecurugu

Ruth'un yerinde olsam aynı şeyi yapardım. Bunun sevgi ile uzaktan yakından alakası yok. Yok canı yanmış filanda ondan yapmış peh. Sadece birine inanmanın, güvenmenin bile kendisi için imkansız olduğu zamanda George'un yaptıklarına bakın asıl. Hastalığı kimse seçemez. Ama başta söylese eminim kabul ederdi Ruth. Asıl saçmalayan Nate. Umarım hak ettiğini bulur sonunda Ruth

Alpss

Yorumlarda George bıraktığı için rutha kızanlarıda anlayamıyorum. Adam hastalığını evlenmeden önce söylemedi, kadınla sırf kendisine baksın diye evlendi. Ruth pek masum değil ama fazla gömülüyor bence.

redmouse

25:17'de david'in mimiklerinin değişimi slkdjflkadsjf

nonono

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
ohh helal sana george amca içimin yağların eridi ya nişanlandığını duyunca ruth kaşarının yüzünü görünce

edalexdesouza

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
örgü takımındaki kadınlar da beni sinir etti, önce gaza getirdiler şimdi de kadını suçluyorlar, tamam ruth onların gazına gelmemeliydi ama yani kadınlar da bi garip bi öyl bi böyle

Smileyb

Ruth hem ruh hastası hem de daha önemlisi son derece kötü. Brendan’ın baştaki halinden de daha kötü, önüne gelenle birlikte olma konusunda. Bu nedenle başta Brendan’ı istemedi. Dizinin sinir bozucu karakteri.

sikkofiyıld

Ruth sen bir ruh hastasısın ahahhahahaha

Gökberk Bey

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Ruth karakterini sezon sonu öldürecekler mi acaba ? Bu derece nefret ettirmelerinin başka bir açıklaması olamaz sanırım. Hastalıkta sağlıkta diye yemin ettiğin evliliği adam hastalanınca rezalet bir şekilde bitir,üstüne adam yeni bir sayfa açınca kudur.