Six Feet Under izle

Six Feet Under 5.Sezon 6.Bölüm izle

The Rainbow of Her Reasons

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
semama

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
bence ruth en doğru olanı yaptı. george ona evlenmeden önce durumunu anlatmalıydı. bu yüzden ruth haklı olarak ondan ayrıldı.

Werwish

İlk defa yorum yapmak istediğim bölüm oldu. Ve üye oldum. Ruth’un gidiş gelişleri için artık bir söz bulamıyorum. Kişiliği oturmamış. Ama Claire için baskıcı oluyor. Öyle baskıcı ki George’u kaybetme korkusuyla baş başa bırakıp, baş etme mekanizması işini ve taşlarını elinden aldı. Yeniden post travmatik stres bozukluğuna soktu. Annesinin ölümüne döndü. Claire için de artık üzülmüyorum, çözüm arayışında derken egosuna yenik düştü. Yaratıcılığı da elinden gitti, fotoğrafları kesip kesip başka fotoğrafa yada büstlere yapıştırarak aynı kısır döngüyle sanatçıyım diye tıkandı. Sanat paylaşmaktır, bencillik değil. Onun da baskıları ve kendini kaybettirme korkusu Billy’nin ilaçlarını bırakmasına ve yeniden hastalanmasına sebep oldu. Ailedeki kadınların önce kendileri tedavi olmaları gerekli. Etrafındakiler onları zor durumda bırakıyor gibi görünse de asıl negatiflik yayan ta kendileri.

redmouse

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
ruth doğru olanı yaptı. kadın bir adamı büyütürken kendi çocukluğunu yaşamamış. ikinci biriyle evleniyor ve ona da bakması gerekiyor. ruth'un hayat arkadaşına ihtiyacı var.

redmouse

"Love isn't something you feel, it's something you do. If the person you're with doesn't want it, do yourself a favor and save it for someone who does."

nonono

Ruth george'a olan saygısını yitirdi ve saygı olmadan sevgi de olmuyoe, tabikii buna ek olarak ruth tam bi kaş*r

backtothefuture

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
David mi çok pollyanna, Keith mi çok ön yargılı acaba...

zeybay

George :(

roadtohell

çok güzel bölümdü

murco34
Gökberk Bey

Bu arada Claire o kadar güzel ki yüzüne bakmaktan altyazıları okuyamıyor insan. ??

Gökberk Bey

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Aslında ilk tanıştıklarında George çok fazla evlilik yaptığı için biraz temkinli yaklaşmıştım.George tarafından bir sorun çıkacağını düşünmüştüm.Ama sorun tam aksi yönden hiç beklemediğim Ruth'tan geldi.İşte bu dizinin kendini sevdirmesinin sebeplerinden biri de bu

pinkranger

ruth a fena uyuz oluyorm

filmseverkitapokur

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Kanada'da böyle bi şey var sanki :D Nasıl empoze ediyolar ya Kanada ülke tanıtım fonu baya para vermiş sanırım :D Vanessa'nın da o kadar gaddar olabileceğini tahmin etmezdim naptı öyle yav. Dünya ve amerika çok acımasız. :(