Yellowstone

"Yellowstone", Amerika'nın Montana eyaletindeki en büyük çiftliği kontrolünde bulunduran, John Dutton'un (Kevin Costner) liderliğindeki Dutton ailesinin şiddet dolu dünyasını konu alıyor. Bu büyük arazi, yerliler, şehir planlamacıları ve Amerika'nın ilk milli parkı olması gibi nedenlerden dolayı sürekli saldırı altında. İçme suyunun zehirlendiği, cinayetlerin haber olmadığı ve politikacıların satın alındığı bir dünyada Amerika'nın en iyi ve kötü tarafları bir ailenin gözlerinden anlatılacak.

NCabidin

Güzel başladı, uzun soluklu iyi bir hikayeye benziyor. Bitirmeklik diziden ziyade günde 1-2 bölüm aç izle kıvamında bir dizi, en azından benim için öyle.

mysticc

Off yaaa nasıl güzel bir dizi bu.

Gökberk Bey

John Dutton be, beton yetmez ..

kara şövalye

gerçekten efsane bir dizi ya 3 sezon son dakikalara kdr sakin gidiyordu bir anda patladı bee 4 sezon garanti gelicek merakla bekliyorum

kara şövalye

Çok özlemişim lan ne başlangıç ama be çok iyiydi

vantrilok

Rip dizideki en başarılı karakter. Bakalım sonunu nereye bağlayacaklar.

canitinim

çeviri berbattı...

mysticc

Çok seviyorum bu diziyi

MustafaCaN PayitahT

Yellowstone Harika bir dizi ve Başka dizi sitem daha var ordan izleyip bitirmiştim, sıra 5.Sezonda bakalım 5.sezonu da sezonlukdizi'den izlerim ve İlk sezon çıktığından beri heyecanla takip ediyorum, 5.Sezon da onaylandı merakla bekliyorum, zaten kevin costner başarılı bir usta aktör, o kadar çok film ve dizi izledim ki, çok iyi anlarım bu amerika tv dizisi ve mutlaka izlenmesi gerek, gerçek hayattan alıntı, harika bir dizi, mutlaka izleyin tekrar izlenecek dizilerden işte yellowstone, Yellowstone dutton çiftliği. ayrıca Tüm emeği geçenlere, Sezonlukdizi'ye, teşekkürler.