Hemen izle
Yakamoz S-245

Yakamoz S-245, gizemli kozmik bir olay dünyayı kasıp kavururken, denizaltına sığınan bir grup insanın hayatta kalabilmek için verdikleri nefes kesen mücadeleyi konu alıyor. Tüm dünyayı etkisi altına alan felaketin sonucunda, Arman (Kıvanç Tatlıtuğ) ve bilim ekibinin hayatta kalmak için bir askeri denizaltısına binmesi gerekir. Arman ve ekibi, neler olup bittiğini anlamaya çalışırken bir yandan da bu askeri denizaltının gerçek görevinin ne olduğunu araştırır. Bu durum Arman’ı onları denizaltında istemeyen askerlerle karşı karşıya getirir. Dışarıda güneş içeride ise birbirlerine güvenmeyen bu iki grup arasında büyük mücadele yaşanır. Her şeyin sonunda kendini, ekibini ve aslında çok daha fazlasını kurtarma yolunda başarılı olabilecek midir? Yakamoz S-245, heyecan dolu hikayesi ile dünyanın sonunu getiren bir felaketten çok daha fazlasını sorgulatıyor; şartlar ne olursa olsun insanlığa olan inanç ve umudunu kaybetmemek.

NaileC

Tek oturusta bitirdim, into the night dizisinde sonra beklentilerimi karsilayamaz diye korkmustum ama gayet akici ve heycanliydi. Dizide herkesin en az iki dil konusabiliyor olusu cok guzel ve maalesef turk dizilerinde olmayan bir detay olmus, oyunculari bu konuda tebrik ediyorum. Into the night da da cunku herkes 3 er 5 er dil biliyordu, o dizinin de en sevdigim yanlarinda biri buydu. Favori karkaterim Cem di keske sonu bu kadar trajik olmasaydi ama genel manada netflix in bugune kadar izledigim en guzel turk yapimi diyebilirim.

emremuhti2002

Yakamoz S-245 için bu görevle beraber emekliye ayrılacağını söylemişti komutan. Ardından merak edip baktım TSK donanmasının böyle bir denizaltıya sahip olup olmadığına. Gerçekten de varmış. Ay sınıfı denizaltı olarak geçiyor. Dizinin böyle ayrıntılara dikkat ettiği de ortada. Dizinin denizcilikte uygulanan kuralları ve donanmadaki emir - komuta zincirini de iyi yansıttığı da ortada. Dizide birkaç tane Hollywood klişesi ya da mantık hatası olsa da gerçekten hoşuma gitti. İkinci sezonun daha iyi olması dileğiyle. Herkese iyi seyirler

ÇaLıkuşu

Konu muhteşem ama senaryo aşırı kötü bence. Ailelerinin arkadaşlarının öldüğü gerçeğinin bilincindeki repliği 7.bölümde çıldırmak üzere olan bir askerin ağzından duyuyoruz. Hiç kimse geride kalanlara yas tutma aşamasına bile gelmedi. Dünyanın sonu gelmiş, bir avuç insan kalmış, gemiye sonradan gelenlere tuvaleti temizleyin görevi veriliyor. Gemide gizli dolaşan kişiyi bulunca üzerine oturup parmak kırmalı sorguya çekiliyor. Hele Altan diye bir karakter var ki insanı diziden soğutur aşşşşırı itici. Into the Nıght ı önce izlemiş olmam bu dizideki bazı şeyleri daha çok gözüme batırıyor olabilir ama iyi ki önce onu izlemişim. Bundan sonraki sezonlarda bölümlerin birleşecek olması belki senaryo açısından daha zenginlik katar merakla bekliyorum

llall

Diziyi izleyecek olanların ilk önce ''Into the Night'' dizisini izlemesi faydalı olur.Zira Yakamoz S-245 bu dizinin spin-off'u olarak çekilmiş bir dizi.Genel tanıtım fragmanları fena değildi,umarım dizi de beklentileri karşılar.

emremuhti2002

İnto the Night spin-off dizisi olmasına rağmen ondan iyi olduğunu düşünüyorum.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Dizide oyunculukları beğendim. Özellikle Komutan Umut'u oynayan Ertan Saban çok iyi oynamış. Bu bölümde Bosna'yı konuştuğu vakit bildiğin yaşıyor gibi hissettim o anı. Hatta bana göre Kıvanç Tatlıtuğ'dan da iyi oynamış. Diziye Felix'in katılmış olmasına da gerek yoktu. Kitapta varsa ayrı mesele tabi ki. Dizinin denizaltında geçen kısımları hoşuma gitti.

UgurGL7

Sadece harika.

ddlays

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
defne'in ölümü beklenmedik oldu

ÇaLıkuşu

Evet desene laan!

emremuhti2002

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Yakamoz S-245 mürettebatıyla, uçaktaki yolcuların birbirini gördüğü ilk bölüm oldu. Defne'nin NATO'nun güneş patlamasının olması ihtimaline karşı faaliyetlerde görev almasını öğrenmek gerçekten şaşırtıcıydı. Don't look up filminde kuyruklu yıldızın dünyaya çarptığında üst kesimi oluşturan zengin elitlerin kurtulma planı gibi NATO'nun da kurtulma planı varmış demek ki Bunu İnto The Night'tan biliyoruz da zaten. Dizi NATO'nun bunu nasıl öğrendiğini ve dünyadan gizlediğini nasıl anlatacak merak ediyorum.

emremuhti2002

Babası, Aşkı Memnu'da Behlül'ün amcası Adnan değil mi lan ? Hahahahaha