Yeni adresimiz sezonlukdizi6.com olmuştur.

Westworld
Batı Dünyası
İptal Edildi 2016-2022

İki konuk ileri teknolojinin kullanıldığı bir eğlence parkında Vahşi Batı macerasına çıkar. Parktaki insanlar robottur ve park Roma, Vahşi Batı ve Ortaçağ dönemlerine benzetilerek sahici bir hayat yaratmak amacıyla tasarlanmıştır. Merkezi bilgisayar sistemi bozulunca robotlar zincirlerini koparır ve parkın iki konuğu robot bir silahşör tarafından takip edildiklerini fark eder. West World ya da Batı Dünyası, yapay bilincin ortaya çıkması ve suçun geleceğiyle ilgili karanlık bir yolculuğu anlatmaktadır.

mehmetaslan

Dr. Ford'un "Bernard" deyişi terapi gibi değil mi :)

mstfacyln27

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
GoT dünyasını cameo olarak gördük sonunda. Drogon'un yanında duran adamlar GoT yapımcıları David Benioff ve D.B. Weiss. Costa Rica'da bahsettikleri yerde Jurassic Park'a gönderme yapıyorlar.

mehmetaslan

Dolores

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Öyle biri ki kendi bile kendisine düşman

piyerbezuhov

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Her bölümü bir film gibi ancak, şu ana kadar izlediğim kadarıyla aklımda çokça düşünceler kaldı, bu kadar iyi kurgusu olan filmde nasılda çalışanların hemen çözüldüğüne anlam veremiyorum, bu kadar uzun yıllar devam eden kurgunun çalışanlarına baktığımız zaman her birinin ayrı ayrı gizli işleri var ve bu kimseler tarafından da çokça bilinmiyor. Yüksek teknolojiye sahip ancak yarattıkları insanların ne yaptıklarını, tam olarak ne düşündüklerini bile bilmiyorlar. Maeve kendi kendini öldürecek düzeye geliyor ancak bundan kimsenin haberi olmuyor. Maeve bir robot ancak, robot olmayan insanlara hükmü çabuk geçti, halbuki tehdit ettiği kişiler onu rahatlıkla kontrol altına alabilecek, hafızasını silebilecek kapasite de araştırmacılar ancak bunu yapamayarak basitçe boyun eğdiler. Maave ortamda elinde cihazla rahatça tavır takınırken, elbise ile etrafta gezinirken kimsenin bir anormallik sezmemesi bana çok ilginç geldi.

ikonoklast

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
arkadas dugmesi yok mu bu kadinin kapatin gitsin kadin ne derse yaptiniz ya

L2P KhaFA

mükemmel ötesi bir bölümdü. akecheta seni ne sandık ne çıktın be reyiz. dediği gibi yanlış anlaşılmaya ne kadar elverişli.

supertramp_

ne anladım ne anlamadım ben de anlamadım.

ugrdnmz

2 sezonun en iyi bölümüydü.

Aslanlı Xanım
DinHoldingGrogu

harika bir bölümdü.