Hemen izle
Vincenzo
Binsenjo

"Vincenzo", örgütü içindeki bir çatışma nedeniyle Kore'ye geri dönen İtalyan avukat Vincenzo Cassano'nun hikayesini anlatacak. Korece adı Park Joo-Hyung olan Vincenzo Cassano, İtalya’da mafyalara danışmalık yapan bir avukattır. Ancak, mafya grupları arasında bir savaş başlayınca Kore’ye geri döner. Burada, sosyal adaleti kendi yoluyla sağlamaya çalışır. Bu süreçte, aldığı davaları kazanmak için her şeyi yapan Avukat Hong Cha-Young'a âşık olur. Kötü adamların kullandığı yöntemleri kullanarak adaleti birlikte gerçekleştirirler.

zele

baya havalı bir çift oldular, Taecyeon'un oyunculuğu 10/10

lilithh

kadinin harektlerine bitiyorum ya hjdvvdcv

zele

oha

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
ben düşmanın asla o sekreter olacağını düşünmemiştim, adamın oyunculuğuna gel çok iyi aw

llall

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Bu bölüm en çok Vincenzo ve Han-seo ikilisini sevdim. :)

hay lin

Gerçekten çok hızlısınız alt yazı konusunda.Ayrıca hiç takılmıyorda. Daha ne isteyebilirim ki.Teşekkürler

llall

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Ağır yaralı Han-seo'nun,sevdiği kadın vuruldu diye ilk ona yönelen Vincenzo'yu ''hyung''(abi) diyerek çağırdığı,kaç kere ''hyung'' diyerek yaptığı veda konuşması sonrası ben bu bölüme çok odaklanamadım.Onun gülen yüzüyle son bulan ara sahneyi çok sevdim bu sebeple.Tek başına hem Vincenzo ve Cha-young'u kurtarmış oldu hem de Vincenzo'nun abisini bulmasını sağladı.Finalin kahramanı oydu bence.Kdramalarında (özellikle de dizi aksiyon ağırlıklıysa) hep bir kurban seçiliyor ve bu kişiler de genelde sevgiye hasret,yalnız kişiler oluyor.Vedaları da daha çok iç burkuyor bu sebeple.. :( Sırf bu yüzden,bu sahneyi göreceğim diye dizinin son bölümlerini izlemek istemedim ama senarist şaşırtmadı.Bunun dışında güzel bir sondu,tabi intikam sahneleri rahatsız etti o ayrı ama böyle kötülere böyle ceza verilir denmiş.Tüm oyuncuları tebrik etmek lazım,iyi iş çıkarmışlar hepsi.Senaryoda bazı klişeler olsa da genel kdramalarından oldukça farklıydı ve buna uygun bir son sahne yazılmış.Bu arada ilk bölüm gösterilen binanın yıkım sahnesi nedense gösterilmedi.O sahneyle biter diye düşünmüştüm doğrusu..

lilithh

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
vuaaa baskanin stajyer olacagi aklima gelmezdi

huxian

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
adamın her sinirlendiğinde italyanca küfretmesi aşşırı muazzam olmuş nice:d

llall

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Arı sahneleri çok sevmedim bu bölüm.Böyle ciddi bir tuzak mantıklı değildi.Çiçekte gizli dinleme cihazı ve Vincenzo'nun bunu bulması da çok şaşırtıcı değildi doğrusu.Bizim stajyerin gerçek patron olduğunu açıkladığı sahnelerde de Bayan Choi gibi ''Napıyor bu üçü?'' modunda olmamak imkansızdı. :P Bölüm sonu yine etkili bitti ve bölümü toparladı.Vincenzo'nun da düşmanın esas kimliğini öğrenmesi yakındır.Hadi bakalım Vincenzo bu iki tehlikeli düşmanla nasıl baş edecek? Not:Bu adamda kaç tane aynı çakmaktan var merak ettim doğrusu? :)Sonraki bölüm işler oldukça karışacak gibi bu arada.Bir de Jun-woo esaslı bir darbe de aşağıladığı,pısırık kardeşinden yiyecek gibi duruyor,izleyelim görelim.

llall

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Altının gücüne bak. :P Tırsan plazadakiler aslan kesildiler.Benciller evet ama komikler de. :D