Yeni adresimiz sezonlukdizi6.com olmuştur.

Vikings
Vikingler
Final Yaptı 2013-2020

Vikings dizisi; Fransa ve Britanya’ya kadar uzanan saldırılarla tarihte kendisinden epey söz ettirmiş gözü pek savaşçı Ragnar Lothbrok ve oğlu Bjørn‘un yaşadıklarını anlatırken, Vikinglerin çok az işlenmiş kültürünü de bize yansıtarak gerçeğe dayalı bir izlenim sunuyor. Ragnor’un sıradan bir çiftçiyken ne kadar ileriyi görebileceğine şahit oluyor ve onun kardeşi kadar sevdiği arkadaşı Rollo‘yla birlikte denizlerle olan imtihanını seyrediyoruz. The Tudors, Camelot gibi dizilerin de yaratıcısı ve yazarı olan Michael Hirst‘in gerçek tarih ve fantastik öğelerini birleştiren tarzını bu defa Vikings’de görüyoruz. Yönetmenliğini Johan Renck‘in yaptığı dizinin başrol oyuncuları ise The Experiment filminin Helweg’i Travis Fimmel (Ragnar Lothbrok), Camelot dizisinin Gawain’i Clive Standen (Rollo) ve Bones dizisinin Hannah’ı Katheryn Winnick (Ragnar’ın karısı Lagertha)’den oluşuyor.

rookiebullet

Ragnarın kardeşine şuanlık güvenilir ama ilerde bi iş çıkarcağından neredeyse eminim.

DavyJho

Gunnhild adamın bi kırkı çıksaydı aq

merkürkedisi

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
İvar ve İgor arasındaki bağ güzeldi.

Maniac

Dizi güzeldi Ragnar'dan sonra biraz fazla uzattıklarını düşünüyordum. Finalde beklentim...

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Ivar'ın Valhalla'ya gidip orda Ragnar'a, kendi annesine, Lagertha'ya, Björn'e, diğer kardeşine, tek koluyla savaşan savaşçıya ve diğer tanıdık yüzlere katılmasıydı. Keşke gereken ortam oluşsaydı. Rollo'yu bayadır görmüyorduk ufak da bir sahne görebilirdik sağlık olsun. Hiç mi iyi yanı yok tabi ki var Floki'yi tekrar görmek harikaydı ayrıca Harald'ın kardeşini görmemiz güzel oldu orası duygulandırdı.

Görkem Boyacı

Athelstan'a artık güveniyorum ama Siggy'e güvenemem gibi geliyor. Kesin kocasının intikamını istiyordur.

umutakca

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Asıl, 'kanlı kartal' cezası horik'e yapılmalıydı.

svlklft
robin8

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Gül gibi karından oldun Ragnar. Tam bir aptalsın oğlun da gitti. Lagertha en doğrusunu yaptı valla

Cihan Eren

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Flokinin muhabbetler baydı artık sürekli imam gibi konuşuyor

David Haller

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Final Floki ve Ubbe sahnesi dışında çöptü bence. Ivar'ın ölümü aşırı boş ve saçmaydı. Adını herkese duyuran bir efsane bu kadar basit ölmemeliydi. Kattegat kimlere kaldı aq, o kadar savaşlar döndü kattegat için sonuç bu. Floki'nin sahnelerini beğendim eski bölümleri hatırlattı duygusaldı zaten. Son sahne de çok güzeldi, bir efsane daha bitti.