Hemen izle
Uysallar
Wild Abandon
Final Yaptı 2022-2022

Orta yaş bunalımına giren bir mimar, gizli bir punk hayatı yaşamaya başlarken ailesinin diğer fertleri de kendi kriz dolu hayatlarıyla boğuşurlar.

İbrayim19

Haluk bilginer de her yerde oynuyor yerli Morgan Freeman aq

ScHnAuZeR7

Hepimizin içinde bir Oktay var. Ezilmiş, sindirilmiş, cesareti kırılmış. İyi başladı bakalım. Ben beğendim.

BoDyMaN

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Son sahne her şeyi anlatıyor. İsterseniz konuşabilirsiniz diyor konuşacak hiç bir şeyleri kalmamış. Kurdukları sahte hayatın sonu ikisi için Arafta kalma durumu.

llall

Özellikle Öner Erkan ve Haluk Bilginer'in performansları,kurgu ve çekimler çok iyiydi.Bazı eksikler,senaryoda acabalar ve çoğu zaman yavaş bir temposu olsa da,farklı bir işti.Bizimkilerin çektikleri böyle yapımları ayrı seviyorum.''Bir Başkadır'' ve yine aynı ekibin yapmış oldukları ''Şahsiyet'' dizilerinde olduğu gibi..Umarım devamı gelir böyle yapımların.

CSA3

Çok iyi iş. Zaten sonda da creditlerde Onur Saylak ismini görünce tamam dedim. Konular elbette hep aynı olacaktır, kimseden yepyeni daha evvel hiç bahsedilmemiş bir konu işlemesini beklemiyoruz, zaten salaklık olur, öyle bir konu yok çünkü. Ama anlatım, çekim, karakter yaratımı olarak farkını, otantisitesini ortaya koymuş iş. Haluk Bilginer'in karaktere bayıldım. Ana karakterimiz ve ailesi de tipik eğitimli, geleneksel - modern beyaz yaka ailesini çok güzel ve basit yansıtıyor. Ayıla bayıla izleriz artık.

Venus00

Bende Gothic hayat istiyorum Grunge tarzda giymek istiyorum. Baskın aileyle olmuyor o işler

BoDyMaN

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Oktay' ın oğlu ailesini anlatırken kullandığı babam cezaevinde annem de kayıp bu kelimleri çoğu abartılı yanlış bulabilir ama doğru söyledi. Babası hiç istemediği bir figürde devam ediyor. O özgür ruhlu birine bağlı olmayan , kaos sever bir Punkçu olarak yaşamak isterken sakin işi gücü yerinde bir baba figüründe. İşte bu rol ona kendisini hapiste gbi hissettiriyor. İroninin böylesi kendide mimar, bir cezaevi projesi ile uğraşıyor. Hayatta böyle değil mi kendi cezaevimizi kendimiz inşa ediyor olabilir miyiz? Bunu mu bize göstermeye çalışıyorlar. Annesine gelince evet o bir kayıp ne yaptığını bilmeyen yalan bir dünyanın içinde hiç olmadığı kadar yalanın içine batmış keyfini çıkarmaya çalışıyor. işi olmadığı halde evden her gün işine gider gibi dışarı çıkıyor. Garip bir hal aldı beklediğim bir şeydi. Herkes garip ve uysal değil.

backtothefuture

Oktay'ın Berhudar ile iş alanındaki sahneleri Breaking Bad'teki Jesse ve Walt'ın karavan sahnelerine benzetiyorum :)