True Detective
HBO 55 Dk. 30 Bl.

Louisiana Cinayet Masası'nda vazife yapan dedektif Rust Cohle (McConaughey) ve Martin Hart (Harrelson) 1995 yılında çalıştıkları bir cinayet vakası ile tekrar karşılaşır. Değişik sorgulamalar ile zamanımızda dosya tekrar açılırken iki eski dedektif, sorgulamalarının, iyileşmeyen yaraların tekrar açılmasının ve 1995 yılında garip bir ritüele dayanan cinayetin çözümüne dair soruların hikayesini anlatır. Zaman akışı, her ikisi de arkada bıraktıklarına inandığı bir dünyaya geri çekilirken örülür ve birbirine yaklaşır. Birbirleri ve katilleri hakkında bir şeyler öğrendikçe, karanlığın adaletin her iki yanında yaşadığı açığa çıkar.

ayık

alexandra daddario 15.00 18.00 )

vyiaor

Son sahne harikaydı

thebookthief

o son sahnedeki neydi öyle

WillTravers

babalar plan sekansın a... koymuş.

lodesta

kainatın gizli gerçeğini damardan enjekte etmek

AHoleinTheWorld

Gerçekten harika bir sezon ve finaldi...

Hector

2. sezon başı çok sıkmıştı yeni insanlarla başlamak şüpheli yaklaşmama sebep olmuştu ancak çok iyi devam etti ve çok iyi bitti.

b3rq

8 bölümde enfesti. Özellikle sezon finali tarzına yakışır bir sondu. Bu tarz diziler önemli oyuncularla harmanlanınca tadından yenmiyor.

Woltrex

Muhteşem bir bölümdü. Son sahneleri defalarca izlenebilir.

dokimon

Sevgili sezonlukdizi yapimcilari. ingilizce altyazili dizi ararken, ilginctir ki listenin en sonunda sizi buldum. fakat adam gibi is yapan tek sizdiniz. diger sitelerin kimi sahtekarlik yapip sadece ingilizca altyazi logosunu koyuyorlar. En son bulmama ragmen adam gibi is yapan tek sizdiniz. Gercekten de emeginize saglik. sonra da farkettim ki bircok ozellikten dolayi da diger sitelerden farklisiniz. yani bundan sonra sizdeyim. Daha once true dedective'i izledim. fakat ingilizcemi gelistirmek icin bu sefer de ingilizce altyazili izleyeyim dedim ve buraya geldim ve de yorum yapabilmek icin uye oldum. dizi harika bi dizi. oyuncluklar olsun, hikayesi olsun, mekanlari olsun, tarzi olsun cok kaliteli. hele ki oyunculuklar. tavsiye ederim. Tesekkurler sezonlukdizi.Adminin Cevabı:Biz teşekkür ederiz.