Yeni adresimiz sezonlukdizi6.com olmuştur.

Hemen izle
Tokyo Vice

Tokyo Metropolitan Polis merkezinde yaşanan yolsuzlukları ve bunları açığa çıkaran Amerikalı gazeteci Jake Adelstein’ın maceralarını işleyen dizi, Jake Adelstein’ın aynı isimli romanından uyarlanıyor. Dizide anakaraktere genç yıldız Ansel Elgort hayat verirken yapımcı kadrosunda John Lesher ve Emily Gerson Saines eşlik ediyor.

kahtalı mıçe

Gayet güzel başladı, Tokyo'nun o ışıltılı havasını gayet iyi veriyor.

ismim-mismim-yok-benim

çok sağlam başladı dilin güzelliğinden midir nedir bazı yerleri tekrar dinledim. ayrıca ortam japonya olunca ilgimi birden çekiverdi. yakuzalar da işin içine girdiyse bundan tatlısı yok. kendisini baby driverdan biliyorum bu rol çok yakışmış. ayrıca kamera açısı ve ışık çok güzel kullanılmış. japonyanın sokakları ortamı başlı başına ilgi çekici bir de böyle profesyonel bir çekim olunca çok hoşuma kaçtı. dizi bence güzel bir bölümle başladı. ve sonu etkileyiciydi. olaylar ilk bölümde karıştı. basit bir dava nelere dönüştü.

kahtalı mıçe

Çok güzel devam ediyor

ismim-mismim-yok-benim

şu bara gelen yakuzanın bu kadar yakışıklı olması cidden gerekiyor muydu ya akfhlakhkghg hoay maşallah. bu arada bar derken bizim jake ile ayakkabı konusunda tartışan.

ismim-mismim-yok-benim

sato ve jake artık yeni shipimsiniz ve bundan asla kurtulamıcaksınız oıahslkhagşşg

Loose Ends

Ne bölümdü ama. İşte dizi asıl şimdi başladı.

maryjane1

bu dizinin bu kadar yavaş ilerlemesi ama aslında çok akıcı olması tezatlığını çözemedim dfkdfjdsfs insanı diğer bölüme geçirtiyo harbiden

ismim-mismim-yok-benim

satonun ismi japoncada şeker demek. ama o bir yakuza ismiyle tamamen çelişen bir karakter. ancak bazı sahneler varki gözlerinde müthiş bir ışıltı oluyor. bir anda yumuşuyor. harika bir oyuncu.

Loose Ends

Vay be neler oldu neler. Çok iyiydi. Yeni sezon çok daha iyi olacak belli ki.