Yeni adresimiz sezonlukdizi6.com olmuştur.

The White Queen
Beyaz Kraliçe

Philippa Gregory'nin The Cousins' War isimli tarihi kitap serisinden uyarlanmış olan The White Queen, 1464 yılında başlıyor. Tudor Hanedanlığı'nın hükümdarlığının henüz başlamadığı dönemler… York Hanedanlığı'nın da Lancaster Hanedanlığı'nın da tahtta gözü var. York'lardan genç ve yakışıklı IV. Edward tacı giyiyor. Ancak Edward, düşman aileden olan Elizabeth'e aşık olunca işler karışıyor. The White Queen, aşk ve tutku, baştan çıkartma ve aldatma, ihanet ve cinayetin hikayesi. Birbirinden farklı 3 kadının bakış açısından bizlere sunuluyor: Elizabeth Woodville, Margaret Beaufort ve Anne Neville. Gücün peşindeki bu kadınlar, İngiltere tacı için ellerinden geleni ardlarına koymayacaklar. Beyaz Kraliçe (White Queen) olarak adlandırılan Elizabeth Woodville'i İsveçli aktris Rebecca Ferguson canlandırıyor. IV. Edward'ı Max Irons canlandırırken, kendisine Aneurin Barnard ile David Oakes eşlik ediyor. James Frain, Janet McTeer ve Robert Pugh gibi tecrübeli isimler de oyuncu kadrosundalar.

kadiryalcin34

elizeabath and king edward .....muhteşem bir bölüm....

Seb0

Çok güzel bir bölümdü Edward adam adam..

elizabethevamcsummer

niçin hiç yorum yok bu sitede

edastonem

bulundukları dönemi ve o dönemin şartlarını yansıtma açısından The White Princess'i daha kaliteli buldum. ama oyunculuklar yine muhteşem. hikayenin gelişmesi de güzel ilerliyor.

kadiryalcin34

efsane diyalog ve oyunculuklar , muhteşem görüntülerle sıkılmadan izledim..ingiliz tarihi muhteşem betimlenmiş...izleyinnn

edastonem

her tudor kurgusunun vazgeçilmezi: kralla ilk sevişmeden hamile kalınması...

edastonem

engerek yılanı margaret

edastonem

kadınlardan korkulur, koskoca ingiltereyi saman altından su yürüterek yönetiyolar

edastonem

anna'ya kraliçelik hiç yakışmıyor

edastonem

BİRİ ZAMAN MAKİNESİ İCAT ETSİN VE BEN DE TUDOR DÖNEMİNE GİDİP MARGARET'I ÖLDÜREYİM AMİN

Devam Serileri Yıl IMDb SDP
The White Queen 2013 7,8 7,5
The White Princess 2017 7,6 8,4
The Spanish Princess 2019 6,9 8,3