Yeni adresimiz sezonlukdizi6.com olmuştur.

Hemen izle
The Owl House
Baykuş Evi
Final Yaptı 2020-2023

Luz Noceda, sıradan bir insan kızdır. Okulda fazla yaramazlık yaptığı için annesi onu akıl kampına yollamıştır. Annesi ona hayal ürünü kitapları bırakmasını söyler. O da annesini kandırmak için kitabı çöpe atar. Ancak tam kitabı geri alacak iken küçük bir baykuş kitabı çalar. Ve o baykuşun peşinden giderken farketmeden bir kulübeye girer ve Kaynayan Adalar (ing. Boiling Isles) adlı fantastik bir dünyaya gider. Orada Baykuş Kadın lakaplı Edalyn Clawthorne adlı bir cadı ile tanışır.

Hssr147

admin sen kanatsız bır meleksin vallah yani siteyi kurdun bu tür içerikleri atınya sen cennetliksin çok teşekkürlerin senin sayende izliyoruz tum bunları burada tum arkadaşlarıma siteyi adresi verdim bi 10 kisi suan sitede bişler izliyoruz merak etme elimden gelidince daha cok insan siteni tanıtıcam boyle devam kral

Zahidey05

Eda ne yaptın sen be kızım ftyhujıokşpxfcghı Ortalığı yıkıp geçmişsin

Zahidey05

Bu bölüm inanılmaz güzeldi. Eda çok havalıydı ve dövüş sahneleri kusursuzdu.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Lilith vs. Eda baya güzeldi. Ama Lilith'e gıcık oldum ya

Zahidey05

15:44 Eda aşırı havalıydıııııı

Zahidey05

Hooty'ye aşırı üzülüyorum ya fsyugdıhvokşp

Zahidey05

Luz'un kendini özel hissetmek istemesini çok iyi anlıyorum. Hangimiz fantastik bir evrende yaşayıp seçilmiş kişi olmadık istemeyiz ki?

Çakır Usta

Hooty de bir özel isim neden diğer özel isimler gibi olduğu gibi bırakılmamış da 'Guk' diye çevirilmiş? 'Guk' çok garip olmuş onun dışında çeviri tek kelimeyle mükemmel.

Zahidey05

Eda ve Lilith'in savaşı mükemmeldi. Ve Lilith'e aşık oldum sanırım

RavenRykker

Haha cevirmen homofobik galiba. Girlfriendi her yerde sadece arkadaş diye çevirmiş. Kız arkadaş kardeşim, kız arkadaş. Sevgili olandan.

Tardis

Raine'le tanışmaları ve RAINE'İN KENDİSİ gerçekten çok harika. Raine'in non-binary'liğini çok güzel yansıtmışlar. Sonuna çok sevindiüümmm <33