Hemen izle
The Great
İptal Edildi 2020-2023

Rus İmparatoriçesi II. Katerina’nın yükselişini işleyen The Great, bu unutulmaz figürün kocası İmparator Peter ile olan olaylı ilişkisini de işleyecek. Dizide II. Katerina karakterine Elle Fanning hayat verirken Rus İmparatoru Peter rolünde Nicholas Hoult’u izleyeceğiz. Dizinin oyuncu kadrosunda Gwilym Lee, Phoebe Fox, Sacha Dhawan ve Charity Wakefield gibi isimler de rol alıyor. The Great’in senaryosunu, son aylarda The Favourite ile sükse yapan Tony McNamara kaleme aldı. McNamara prodüksiyonda yürütücü yapımcı olarak da görev yaparken yönetmen koltuğu Game of Thrones’un yönetmeni Matt Shakman’a emanet edildi. Dizinin pilot bölümünün çekimleri İngiltere’de gerçekleşti.

Cumberbitch

Bu bölüm beklediğimden heycanlıydı

Agent Cooper

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
"galiba hollandalılarda yıldızlara bakılan bi çubuk varmış" lol

queenofzimbabwe

@admin 3. sezon çıktı ne zaman gelir siteye?

karbonaich

tam ihtiyacım olan diziymiş de haberim yokmuş bunca zamandır, gayriciddi tarihsel işleyiş ve saray komedisi :) the favourite filmini anımsattı biraz.

Agent Cooper

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
170lik elle fanningten de kısa minyatür yunan heykeli yanık tenli suriyeli malın da tripleri çekilmiyor. katerina nenem massive cocklar bulsa da şu davarı saraydan sepetlese.