The Dark Crystal: Age of Resistance
Siyah Kristal: Direniş Çağı

The Dark Crystal: Age of Resistance, Jim Henson’ın 1982 tarihli filminden uyarlanıyor. On bölümden oluşan animasyon dizinin hikayesi, filmde yaşanan olayların 10 yıl öncesinde geçecek. Dizi konu olarak, dünyayı kurtarmak için zorlu bir yolculuğa atılan Gelfling kahramanlarını takip edecek. Jeffrey Addiss ve Will Matthews'ın yarattığı dizinin orijinal seslendirme kadrosunda Taron Egerton, Anya Taylor-Joy, Nathalie Emmanuel, Caitriona Balfe, Helena Bonham Carter, Andy Samberg, Alicia Vikander, Harris Dickinson, Toby Jones, Natalie Dormer ve Mark Hamill gibi ünlü isimler yer aldı.

Bırbır Tırtır

Hikaye, manzaralar, müzikler hepsi çok güzel ama kuklalara alışamadım bir tek.. çok yapay duruyor.. suratlarına bakmadığım sürece seyredebilrim :) yeni başlamayı düşünenler için bilgi: Bildiğiniz MuppetShow bu, uzaylı versiyonu.. ingilizler bayılıyorlar böyle saçmalıklara. bunun kalitesi bir tık daha yüksek MS'ten.

Bırbır Tırtır

off.. salak bu Seladon yaa :(((

UbydllhZoe

İlk başladığımda kuklalara alışması zor oldu fakat evreni ve hikaye ilerleyişi çok güzeldi, madem devam etmiycekti en azından final tadında bir bölüm yapabilirlerdi.