Yeni adresimiz sezonlukdizi6.com olmuştur.

The Crown
NETFLIX 52 Dk. 60 Bl.

Kraliçe II. Elizabeth karakterini Claire Foy'un canlandıracağı drama dizisinde savaş sonrası İngiltere'nin kaderini belirleyen başbakanlarının yaşadıkları konu edilecek. The Crown, dünyanın en ünlü iki adresi olan Buckingham Sarayı ve 10 Downing Street'in içinde yaşanan entrikaları, aşkları ve 20. yüzyılın ikinci yarısına şekil veren olayların perde arkasını anlatıyor.

Agent Cooper

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
kraliyet ailesinin tüm eğlencesinin avlanmak, at binmek, saçma sapan partiler vermek olduğunu,, tüm üyelerinin aşırı cahil ve diplomasız olmasını, hiç de entelektüel olmamasını ve züppeliğini çok güzel eleştirmiş. görevi tanrıdan aldığını iddia eden ve vergi mükelleflerinin parasını çöpe atan bu boş sürüsünün oxford mezunu, oldukça entelektüel ve en önemlisi de halk tarafından seçilmiş bi başbakanı aşağılamaları çok ironikti.

ohmygat

Çok güzel dopdolu bir bölümdü bir sürü şey oldu

Kamil89

Bu sezonun en iyi bölümü bence. Prensi oynayan oyuncu kimse iyi iş çıkarmış.

Mirzahani

Bütün değişikliklere alışabilirim ama Philip’in rus aksanıyla konuşmasını kaldırabileceğimi zannetmiyorum. Hayır, ingiliz aksanı yapamıyorsun tamam bari aksansız, düz konuşmaya çalış be adam.

Nones

Boğazım düğümlendi çok ağır bir ve acı bir bölümdü..

thebusee

Prenses Diana sahneleri için şimdiden heyecanlıyım. Fragmanı bile çok iyiydi

CSA3

Son bölümde neden insanların Diana'yı çok sevdiğini anlamışsınızdır... Charles da maalesef o kadar terbiyesiz ki, utanmadan bir de annesine Diana sözünü tutmadı diyebiliyor. Kendi aldatması sayılmıyor sanki :D:D Yazık ettiler kıza...

Kamil89

5. sezon güzel bir konuyla başladı. Diziyi özlemişim. Bu sezon bol bol Leydi Diana izleyeceğiz anlaşılan. Yeni oyuncular rollerine yakışmışlar.

thebusee

Diana gerçekte de demişti zaten benim evliliğim üç kişilikti diye Allah'ınızdan bulun charles ve camilla.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Ayrıca senin oğlun kaç kere aldattı kızı ağzını açıp bir şey demedin ama konu Diana olunca "Neden evlilik yeminini bozdun?"

Kamil89

Dizi öyle bir şey ki bir karakteri bir seviyorsunuz başka bir bölüm sinir oluyorsun. Aynı gerçek hayattaki gibi.