Yeni adresimiz sezonlukdizi6.com olmuştur.

The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
Yenilmezler: Dünyanın Kuvvetli Kahramanları
Final Yaptı 2010-2012

Dünyanın En Güçlü Kahramanlarının En Yeni Maceraları İçin Marvel Dünyasındaki Yerinizi Alın. Dur durak bilmeyen heyecan fırtınasına hazır olun ve insanlığı yok etmeye çalışan kötülüğün askerlerine karşı verdikleri savaşta Iron Man, Thor, Kaptan Amerika, Hulk, Ant-Man, Wasp, Hawk Eye ve Kara Pantere katılın.

Rick Sanchez

kurtarıcılar malikanesi sığınma evine döndü

cgr060

surtur göründü ama gelemeden dizi bitti

Üye12345

Gerçekten harikaydı.Hem bir marvel yapımı olarak hem de bir çizgi dizi olarak.Keşke 2 sezon değil daha uzun yapsalardı.Doyamadım diziye.

The Consul

Hemen bitti. Ama keşke bitmeseydi. Böyle güzelim çizgi diziyi bitirmeleri kötü olmuş. 2 sezon daha olsa seyrederdim yine. Keşke tekrar başlasa. :( Karakterler olsun bölümlerin konuları falan olsun çok iyiydi.

Rick Sanchez

kaç bölüm oldu hulk yok ortalıkta hulk dönerse hepsini dövmeye hakkı var bence

Web-head

sonunda spider-man geldii!!

Abdulkadir_05

galactusu çok kolay yenmediler mi?

Wapix

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Thor bu bölümde iyi dayak yemiş ve baya güçsüz gösterilmiş.

AyxanGames

işinlanan loki o tahtadan kurtulamiyormu

L2P KhaFA

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
graviton cidden ne kadar güçlü bir varlıkmış. yer çekiminin gücünü düşününce cidden muazzam bir şey uzaya fırlatıp diplere gömmesinden tüm her şeyi hareket ettirip istediği gibi bükmesinden (avatar gibi birşey su toprak metal ne varsa fırlatıyor adam) baya efsane bir çarmış ilk defa burada karşılaştım onunla. böyle bir çarın kötü olması gerekirdi zaten iyilerden olsa karşısında kimse duramazdı en güçlü çarlar bile 5 kişi zor durdurdular. 1 e1 de alma ihtimalleri yoktu...