Hemen izle
Terim
Grande Terim

Futbolcu ve ünlü teknik direktör Fatih Terim'i konu alan bu belgesel dizisi, imparatorluğa kadar uzanan hayat yolculuğunda hem sevenleri hem de sevmeyenleri olan bir futbol efsanesinin yükseliş hikâyesini anlatıyor.

Alone

1 veren arkadaşlar bilin hangi takımlı ahahahah :D

Gorki

Terim hiç bir şey bilmiyor arkadaşlar. Futbol sevdalısı biri olarak eğer birisi benim hakkımda GS düşmanı yada Fatih Terim düşmanı derse onun ben aklından şüphe duyarım ve ömründe yemediği hakaretleri ederim. Terim disiplinsiz herifin teki. Maç aralarında oyuncuları döven ve disiplini olmayan bir teknik adam. Galatasaray'dan mesela Okan Buruk ve Ayhan Akman gibi beyefendi ve disiplinli kişilerin futbolunu mesela beğeniyorum. İki tane salak üye çıkıyor da işte Galatasaray düşmanı da Fatih Terim düşmanı falan filan yani. Boş işler peşinde koşmayın. Belgesel çöp.

bayradyoloji

Belgeselin yapım kalitesi ve içeriğinden bağımsız bir şey söylemek istiyorum: Galatasaray taraftarı arkadaşlar veya Fatih Terim hayranı olanlar 10 puan verirken, Fatih Terim karşıtı/düşmanı olanlar 1 puan veriyor. Bir tane normal izleyici puan vermemiş. Bu yapımdan bağımsız olarak, hiçbir konuda ciddiye almayın demiyorum ama bu tarz işlerde site puanını ciddiye almamayı tavsiye ediyorum. Herkesin görüşüne saygım sonsuz, benim görüşüm de bu şekilde

queenofzimbabwe

Futbolla ilgili şeyler izlemeyi çok sevmem, ama Fatih Terim gibi büyük bir teknik direktör hakkında Netflix bir belgesel çekerse izlememek de ayıp olur.

blojack

Keşke fb'nin de en başarılı hocasının dizisini veya belgeselini yapsalar diyeceğim de aklıma biri gelmiyor gelenin de senaryosu yazılsa anca kısa film olur 10-15 dk falan sürer sanırım. Neyse İmparator Fatih Terim!

kuzeyinkrali

Hocam benim.. Bu ülkede başarıyı, işine dört kolla sarılanı, hakkını her zaman her fırsatta savunanı hiçbir zaman sevmezler. Türk adını defalarca duyurduğun, bu halkın hayallerinde bile olamayan şeyleri başardığın için binlerce kez teşekkürler hocam..

Gorki

Netflix malı bu malın da belgeselini de yaptın ya. Sana da yazıklar olsun. Her an iptal edebilirim seni Netflix. Bu şikayetimi de sana özel olarak da bildireceğim.