Yeni adresimiz sezonlukdizi6.com olmuştur.

Star Wars: The Clone Wars
Yıldız Savaşları: Klon Savaşları
Final Yaptı 2008-2020

Star Wars destanı animasyonla devam ediyor! Klon Savaşları’nın geçtiği dönemi ele alan çizgi dizi, henüz karanlık tarafa geçmeyen Anakin Skywalker’a ve diğer Star Wars karakterlerine derinlik katıyor. Star Wars film serisinden uyarlanan çizgi dizi Klon Savaşları, Bölüm II ile Bölüm III arasındaki zaman diliminde yaşanan olayları ele alıyor. Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Padmé Amidala, Yoda, Yüce Başkan Palpatine ve General Grievous bu seride de karşımızda olacak. Olay örgüsü, Galaktik Senato ile Bağımsız Sistemler Konfederasyonu arasındaki anlaşmazlığa odaklanıyor. Her iki tarafı da kontrolü altında bulunduran Yüce Başkan Palpatine, diğer adıyla Darth Sidious, Jedi Şövalyesi Anakin Skywalker’ı kötülerin tarafına çekmeyi planlamaktadır. Yoda, Mace Windu, Obi-Wan Kenobi ve diğer Jedi Şövalyeleri’nin liderliğindeki Cumhuriyet Ordusu ise General Grievous’a karşı büyük bir mücadele vermektedir.

yildirimci

tartışmasız en iyi bölümlerden biri

pickleperson334

herkes neden obi wan ve anakini görmedik diyor. zaten ROTS de olanları biliyoruz. daha fazla üstünde durmaya gerek yok. Ashoka ve Rex filmde yoktu. bunu da dikkate alarak izleyin bence.

Freelancer

Jedi Konseyi değil, Alçaklar Konseyi. (Obi Wan Kenobi'miz hariç tabii ki.)

partizan
Wilum

kit fisto... alfa oğlu alfa. gülüşüne karizmana kurban üstad

Lykian

İngilizce altyazıya ve bu muhteşem siteye teşekkür etmek için üye oldum. Elleriniz dert görmesin <3

benjamin tennyson

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
anakin catur cutur kesecek bunları ama bilmiyolar

berker123

Bu Palpatine sinema tarihindeki en sinsi ve zeki karakterlerden bir tanesi. Kendine hayran bırakan dahi kötülerden kesinlikle. Sen yıllarca Jedi'lerin arasında saklan da imparatorluk kur. Kolay değil dostlar hiç kolay değil.

benjamin tennyson

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
fives bile anladi olayi bu salak jedilar anlamadı cidden yozlaşmışlar ve hiçbir şeyi sorgulamıyorlar yoda gelmiş 800 900 yaşina hâla yaşnan olaylari anlayamiyor yanı başınizdakı sith lordunu hissedemiyoz bırak bu işleri birader force morce bi yere kadar bölumü izlerken stresten terledim en sevdiğim klonlardan biri fives ölüyor bi de mace windu gelmiş tamam olay çözüldü diyor he he inan her şeye sonra camdan aşağıya uçarsın

civvciv

Aslında Jedi'ların bu kadar aptal davranarak yok olmayı hak ettiğini düşünüyorum. Önce Ahsoka sonra da Fives..

Devam Serileri Yıl IMDb SDP
Star Wars: The Clone Wars 2008 8,3 9
Star Wars: Rebels 2014 8 8