Yeni adresimiz sezonlukdizi6.com olmuştur.

Hemen izle
Star Wars: Tales of the Jedi

Animasyon dizisinde bölümlerin üçü Ahsoka, diğer üçü de Count Dooku karakterlerinin farklı dönemlerdeki hayatlarını konu alacak. Count Dooku'nun bölümleri, karakterin karanlık tarafa geçmeden öncesinde geçecek. Ahsoka bölümlerinde ise çocukluk günlerinin yanı sıra Anakin'le Klon Savaşları döneminde geçirdiği zaman anlatılacak.

Kamil89

Masal tadında kısa bir diziydi. Bölüm süreleri bir tık daha uzun olabilirdi. Üçü Ahsoka üçü Kont Dooku üstüne kuruluydu. Ahsoka bölümleri de güzel olsa da ben Dooku'nun bölümlerini daha çok sevdim. Dizi görsel olarak da göz doldurucuydu. Dizi 2. sezon onayını da almış. Bakalım 2. sezonda kimlerin hikayelerini izleyeceğiz. Ahsoka dizisinde görüşmek üzere.

kara şövalye

Madem bunun devamı olucak Disney inşallah bu hikâyeyi batırmadan devam eder eğer ki mahvederseler bir çok şeyi heba etmiş olurlar ben 1'inci sezonu kısa ve güzel bir hikâye ile beğendim clon wars ardından ahsokayı görmek güzel geldi sonun ardından biraz da olsa ne durumda olduğunu görmüş oldum Ahsoka inşallah bu hikâyede mutlu bir şekilde kendi hâlinde devam eder ölümle birleşmesini hiç ama hiç istemiyorum.

Uchiha_İtachi

Eğlenceli bir seriydi ama çok kısaydı tek oturuşta bitirdim.

kara şövalye

Nerede olursam olayım bu ahsoka beni duygulandıyor başlangıç hikayesi olarak güzel di

Alpss

mehh pek beğenmedim gereksiz bir bölümdü, olmasada olurdu. zaten bölümler az, süre sıkıntısıda var daha önemli şeyler anlatılabilirdi.

hazaryalin

Jedilerin Alfa olduğu zamanlar.

ULTiMEYZiR

Diyeçek bir şey yok izleyin görün

Kamil89

Dizideki şu ana kadar ki en iyi bölümdü. Üç bölümdür yazmayı unutuyorum dizi görsel olarak bayağı iyi. Hatta uzay gemisi sahneleri falan cgi gibi iyi.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Dooku, artık o bir Sith lordu. Darth Sidious'u görmekte güzeldi.

ULTiMEYZiR

Ejderhanı nasıl eğitirsini hatırlatı

Kamil89

Dizisi gelmeden Ahsoka ile ilgili biraz bilgilenmek için iyiydi. Jedi hikayelerine Ahsoka'nın bebekliği ile başlangıç yaptık. Bakalım daha hangi Jedi'ların hikayelerini göreceğiz. Bölüm süreleri de çok kısaymış.