Yeni adresimiz sezonlukdizi6.com olmuştur.

Hemen izle
Solo Leveling
Ore dake Level Up na Ken

On yıl önce insanların dünyasında büyü ve canavarların diyarını bağlayan bir "Kapı" beliriverdi. Belli bir süre sonrasında bu "Kapı"ların içinden korkunç canavarlar çıkmaya başladı. Bu canavarlarla savaşabilmek için sıradan insanlar bilinmeyen bir şekilde insanüstü güçlere sahip oldu ve bu insanlara "Avcı" dendi. Yirmi yaşındaki baş karakterimiz Sung Jin-Woo'da bu "Avcı"lardan birisidir amma velakin kendisi en düşük rütbe olan E rütbesindeki diğer avcılara kıyasla bile acınası bir durumdadır. Bu yüzden insanlar aralarında ona "Dünyanın En Zayıf Avcısı" demeye başladı ama yine de Sung Jin-Woo insanların dediklerini umursamadan hasta annesinin hastane masraflarını karşılayabilmek için düşük seviye kapılarda canavar avlamaya devam etti.rnHer bir avında bir şekilde yaralanmayı başarabilen Sung Jin-Woo yine de her seferinde bir şekilde hayatta kalmayı başarmıştır ama son avında işler kelimenin tam anlamıyla yanlış gider ve kendisini daha önce hiç karşılaşmadığı bir ölüm tuzağında bulur. rnrnKendisini bekleyen bu ölüm tuzağında Sung Jin-Woo hayatta kalabilecek midir acaba?

DinHoldingGrogu

her bölüm daha da güzel aman yarrabii

KaraAslan21

Haftada1 bölüm karşılığı bu olamaz çok yavaş ilerliyor

ManyakVAntepli

NPC ler gelip ne zaman çıkacak demeden yerimizi alalım.

casperlock

gozumu acayım kapatayım bütün sezon gelmis olsun bir an önce gelsin hepsi ya

Hamsicikk

güzel başlangıçtı şu her yerde gördüğüm heykelde buradaymış

91.Forte.91

İlk bölüm merak uyandırıcı. Hadi bakalım.

ManyakVAntepli

Aha da nihayet geldi siteye. Gerçi ben çoktan izledim ama olsun. Webtoonunu okuyanlara söyleyeyim güzel bir uyarlama olacağı izlenimini verdi bana. God of Highschool gibi bir rezalet olmayacağını ümit ediyorum.

lex31

Heykelin gülümsemesini baya iyi yapmışlar

ManyakVAntepli

Diğer bölüm efsane olacak. 3-4 defa ayıla bayıla okuduğum bu seriyi ekranlarda görmek aşırı güzel bir his.

ManyakVAntepli

Dövüş sahnelerinin güzelliği ve akıcılığı on numara olmuş vla. A-1 bu işi biliyor. Şu an en merak ettiğim Igris fightı. Bu arada bölümler az,yavaş ya da başka herhangi bir şey değil siz hafta hafta izlediğiniz için az geliyor. Gidip 200 bölümlük manhwayı tek günde okuyonuz sonra diyonuz ki animesi yavaş ilerliyor :D Her hafta bir bölüm okumayı deneyin hangisi daha yavaş ilerliyor görün(kendimden biliyorum)Animesinin de bir anda 200 bölümü gelseydi o da hızlı ilerlerdi. Her hafta bundan yakınmak çok mantıksız. @Hamsicikk Abi ne dio bunlar