Hemen izle
So I Married An Anti-Fan
Bir Anti-Fan'ımla Evlendim

Dizi, dünyaca ünlü bir süper yıldız Hoo-Joon (Choi Tae-Joon) ile onun anti fanı Geun-Young’ın (Choi Soo-Young) arasındaki romantik hikâyeyi konu almaktadır. Bir magazin dergisinde muhabir olarak çalışan Geun-Young, belki bir haber çıkar diye bir kulübün açılışına gider. Orada, Hoo-Joon’un asabi davranışlarına tanık olur ve dahası kazayla Hoo-Joon’un üzerine kusar. Yaşanan bu olaylardan sonra Geun-Young işinden kovulur. Kovulmasına Hoo-Joon’un neden olduğunu düşünür ve her gün Hoo-Joon’un ajansının önüne protesto gösterisi yapar. Gösterisi medyada yer almaya başladıkça Hoo-Joon’un anti-fanı olarak ünlenir. Bir gün, bir PD ona, anti-fanı ile birlikte yaşayan ünlüyü içeren bir şov programında yer almasını teklif eder. Geun-Young çektiği maddi sıkıntı nedeniyle teklifi kabul eder. Hoo-Joon ise kötü görünmeye başlayan imajını düzeltmek için teklifi kabul eder. Şov programında birbirlerine zor zamanlar geçirtmek için çaba sarf ederlerken birbirlerine âşık olurlar.

zele

bu şekilde hiç kafa yormadan diziler izlemeyi özlemişim resmen

zele

aga ben hayatımda hiç bu kadar toxic bir ilişki görmedim, ikisi birbirinden sorunlu aw. Sinirlerim bozuluyor şu yan çifti gördükçe sabır

llall

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
2.erkek başrol ne boş bir karakter.İlk bölümden beri düzelir diye bekledim ama tek yaptığı sevdiği kadına destek olup,değer vermek yerine,kıskanç ve mantıksız hareketlerle başrole saldırmak oldu hep.. Ne büyük bir aşağılık kompleksi var adamın.Sahneleri,hareketleri çekilmiyor.Diziyi aşağı çekmiş bu karakter.Hiç olmazsa hikayesi biraz daha dolu yazılsaymış. :/

Adve

👍

huxian

sarmadan ilerlemiyor

zele

aga öncelikle

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
o elini alır senin mezarının başına dikerim, kız ne yaparsa yapsın asla o tokatı atamazsın. Dizi sonunda köpek gibi ulamasını bekliyorum bu karakterin. Onun dışında kız da seneler geçmiş şimdi sesini çıkarıyor ona da ayrr bir sinirlendim neyse umarım ölmemiştir.
bu dizi çekildiği zaman yayınlansaydı tutardı kesin ah ah

kore aysenaz

Teşekkürler .siz de bu diziyi çevirmeye başlamışsınız bakalım ne olacak bu bölümde 😍💕

SezonlukDizi

İngilizce ve google çevirisi eklendi. Bölümü başlattıktan sonra altyazıyı açmayı unutmayın. Videoyu açamıyorsanız player üzerindeki diğer alternatifleri deneyiniz.

llall

Kdrama klişeleriyle dolu olup,artı çok fazla bir şey sunmasa da izlemesi eğlenceli bir dizi. :) Yani farklı diye izleyip de güya mutlu son diye düşünülüp sadece başrollerin mutlu sona ulaştığı,yan rolde olup daha çok sevilen karakterlerin öldürüldüğü yakın zamanlı dizileri izleyip hüsrana uğramaktan iyidir bu diziyi izlemek. :/ Hiç olmazsa dizinin başı belli sonu belli. :)