Yeni adresimiz sezonlukdizi6.com olmuştur.

Hemen izle
Slam Dunk
Slam Dunk: Suramu danku
Final Yaptı 1993-1996

Hanamichi Sakuragi, sürekli kavga eden, sürekli aşık olan ve de sürekli ret edilen, liseli bıçkın bir delikanlıdır. En son aşık olduğu Haruko Akagi, tarafından da ret edilir. Ama Haruko, Hanamichi’yi neden ret ettiğinin açıklamasını da yapar. Basketbol klübünden biriyle çıkmak istemektedir. Sevdiği kızın kalbini kazanmak ve onunla çıkmak için, o zamana kadar amatör olarak yaptığı dövüş sporlarından başka sporla ilgilenmemiş Hanamichi, basketbol klübüne katılmaya karar verir.

ManyakVAntepli

Benim gözümde en iyi spor animesidir. Bunu izledikten sonra Haikyuu, Kuroko no Basket, Hajime no Ippo bile ortalama gelmişti ki saydığım animeler de aşırı sağlam animelerdir. İzlemek isteyenler düşünmeden başlasın ama bunu izledikten sonra başka bir spor animesi izlediğinizde gözünüz hep Slam Dunk ı arar bu uyarıyı da yapayım.

yulaf02

Neredeyse 1 yıl önce izledim spor animelerine olan ilgimi arttırdı ama izlediğim hiçbir spor animesi bunun kadar iyi değildi ne yazık ki animesi yarım mangadan devam etmek gerekiyor ama o da baya iyi.

EgeOnurASLAN

33 yaşındayım ben çocukken tv'de gösterime girmişti bir ara slam dunk o zamanlar hatırladığım tek sahne animenin ilk karşılaşması ryonan-shohoku maçından sendohun son saniye attığı basketti. o dönemler idrak edemiyordum tabi tam manasıyla çocuktuk lakin şimdi tekrardan seyrederken acıyı, dostluğu, hırsı, mutluluğu tek bir anime barındırıyormuş gerçekten spor sevmeyen birinin bile severek seyredeceği bir animedir slam dunk

MertKanG

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Sakuragi son saniye rakibe pas attığında baya şaşırdım kaybetceklerini hiç düşünmedim belli klişeler vardır çok ters köşe oldu bakalım ileriki bölümlerde ne olacak

MertKanG

Devamı için seri manga adlı manga sitesinden 198. bölümden itibaren okuyabilirsiniz

fztserkan

3 günde bitirdim acayip sardı aktı gitti . tavsiye edilir.

91.Forte.91

Serinin şimdiye kadar ki en iyi bölümüydü. Sakuragi'nin olgunlaşması bu bölümden itibaren başlayacak.

91.Forte.91

2 dakika ilerisini tahmin etmek olmuyor. Maçı kaybetmelerine ihtimal vermiyordum, bayağı şaşırdım açıkcası. Tahmin edilemez serilere bayılıyorum. Ayrıca Sakuraginin ağladığı sahne çok epikti.