Penny Dreadful
SHOWTIME 60 Dk. 27 Bl.
Final Yaptı 2014-2016

12-13 bölümlük sezonlarla harika diziler yaratan Showtime kanalı, bu sezona yine bomba gibi bir yapımla dönüyor. Korku, psikoloji ve dramayı bir potada birleştirecek yapımın ismi “Penny Dreadful”... Edebiyatın ünlü ve korkutucu karakterlerinin bir araya geliyor. Dr. Frankenstien ve canvarları, Dorian Gray ve Dracula'nın romanındaki ikonik karakterleri de dahil olmak üzere Viktorya Londra'sında yer alacaklar. Kısacası bizleri korku dolu dakikalar beliyor olacak. Penny Dreadful, kadrosu da ses getirecek cinsten.

Howard The Duck

Şu hayvanlara onları yapan .. teker teker bulacaksın sonra bir arenaya atacaksın ortalarına aç bir aslan koyacaksın bir güzel hepsini parçalayacak

bradpitt35

ilgi çekici bir bölümdü iki kişiyi sabırla ve neler olacak merakıyla izledim durdum adamlar bu işi biliyorlar benim gibi bir izleyiciyi bile bölüm sonuna kadar tutabiliyorlarsa söylenecek tek şey yapımcıları senaristleri yönetmen ve oyuncuları perde arkasındaki çalışanları tek tek tebrik ediyorum... tşk. sdc...

mertk

offf of tüyler diken diken , yak bi sigara yak yak

kadirziyaa

Amerika'nın çöllerinde geçen güzel bir bölümdü. Herkes ayrı bir tarafta olduğu için geçişler uzun sürüyor. Bunun da bölümlere olumlu etki ettiğini söyleyemem.

kadirziyaa

Heyecan seviyesinin kıpır kıpır olduğu bir bölümdü. Baloda geçen kısım bayağı güzeldi ve özellikle son sahne etkileyiciydi.

baykus24

vay arkadaş ben diziyi geriden takip ediyorum ve

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
4 sezon onayı almasına rağmen iptal edildiğini ve bu sezonun final olduğunu öğrendim.
ve dizi harika gidiyor. Yazık üzülüyor insan... :(

drbrennan

Aşırı iyi bölümdü...

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Bu arada Lucifer'ın Dracula'dan korkması hiç beklemiyodum

kadirziyaa

Seyir zevki üst düzey bir bölümdü. Karakterler arası geçişi kısaltarak heyecanı her tarafta yaşatmayı başarmışlar. Malcolm yine son sözü söylemeye devam ediyor.

kadirziyaa

Geçmişe ışık tutan bir bölüm olmuş. Şu ana kadar geçen çoğu olaya açıklama mahiyetindeydi. Eva Green oyunculuğu ile yine döktürmüş. Seyir zevki üst düzey bir bölümdü.

UbydllhZoe

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Tek odada geçen 56dk'lık bir bölüm bu kadar başarılı yapılabilirdi.