Peaky Blinders
BBC 60 Dk. 36 Bl.
Final Yaptı 2013-2022

The Dark Knight (Kara Şövalye), Inception (Başlangıç) ve The Dark Knight Rises (Kara Şövalye Yükseliyor) filmlerinin oyuncusu Cillian Murphy, senaryosunu Eastern Promises (Şark Vaatleri) filminin senaristi Steven Knight'ın yazdığı Peaky Blinders isimli dizide oynayacak. Murphy'nin dizide kaba bir gangsteri canlandıracağı söylenmekte. Hikaye savaş sonrası İngiltere'de geçecek. Murphy'nin rolü, savaş sonrasında ortaya çıkan kurallarla ayakta kalmaya çalışan eski askerler ve çete üyeleri arasında acımasız bir grubun lideri: Tommy. Tommy'nin saltanatı şehre yeni gelen bir polisle sarsılacak. Güzel bir kadınsa işlerin iyice yoldan çıkmasına (!) neden olacak.

mstfacyln27

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Linda geberdi nasıl rahatladım ya. Bu Gina da bi or*spuluk var çıkar kokusu yakında. Büyük ihtimalle Mosley için çalışıyor.

greenblack41

''The only person who could ever kill Tommy Shelby is Tommy Shelby himself.''

ben18123

şu dizi çekilirken yakılan sigara ozon tabakasını delmeye yetmiştir

Nathan Wright

arthur gibi bir köpeğim olsun isterdim

kxbxlxy

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
finn.. sen aptal bir o. evladısın birader.

kermitt

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Öncelikle izlediğim en iyi sezon finaliydi. Ayrıca da Finn senin beynine sıçayım böyle bir gerizekalılık yapamazsın sen Peaky Boysun kendine gel aptal. Solomon'u hep çok sevmişimdir bi de. Nasıl bekleyeceğiz bilmiyorum.

Blackk_Dragon

dizideki herkesin tommy sayesinde bir şeyler kazanması ama yinede tommyi pek sallamaması br tek benimi rahatsız ediyor :D yatıp kalkıp adama hizmet etmeniz lazım olum sizin ya siz kim köpeksiniz.

ErenTheBeast

Sayın Sezonluk Dizi yöneticileri, diziyi izlerken kısa internet kesintileri yada başka türlü kesintiler durumunda diziye kaldığımız yerden devam etmek için bir buton ekler misiniz?

Nones

Atlama olmuş, işleri aşırı büyümüş keşke özet geçselerdi, Tom Hardy yok mu? Bu sezon ya yakında İngiltere sarayına yerleşirler alksdjashdask ulan Tommy gittin lan suratsız,yalancı Grace ile evlendin ya beynini sileyim, ulan Arthur ne bu Türk düşmanlığı askldkjasg

Ted1Getir

Peaky Fooking Blinders