Hemen izle
Our Flag Means Death

Türkçeye “Bayrağımız Ölüm Demektir” şeklinde çevrilebilecek dizi; Şımartılmış bir aristokrat olan Stede Bonnet’in ayrıcalıklı hayatını terk edip korsan olmak için yaşadığı gerçek maceralarına odaklanacak.Bonnet’in 18. yüzyılın başlarında orta derecede zengin bir arazi sahibi olduğu ve daha sonra korsan olarak suç hayatına başladığı biliniyor. Revenge adını taşıyan bir yelkenli gemi satın aldı ve ücretli mürettebatıyla birlikte şu anda Amerika Birleşik Devletleri olan Doğu Kıyısı boyunca seyahat etti, diğer gemileri ele geçirdi ve Barbadoslu gemileri yaktı. Daha önceden de zengin biri olduğu için kendisine “Centilmen Korsan” lakabı verilmişti.

Tardis

Şirin ve kanlı bir ilk bölümdü değişik bir kombo hadi bakalım

Tardis

Takım olmaları çok hızlı oldu, Ed'in varoluşsal krizde olmasını çok sevdim, kimse en ünlü korsanın böyle özdeşleşebileceğimiz bir seviyede olmasını beklemez ama karaktere bir orijinallik ve sempati katıyor.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Ed'in Blackbeardlikten vazgeçmesi pek işine yaramayacak gibi nedense sonda öyle bi vibe aldım bu Izzy'ye de güvenmiyorum ama hadi neyse izleyip görelim

Tardis

Oha ya son birkaç bölüm tam emotional rollercoaster oldu. İkinci sezon çabuk yüklensin plisss

Saturniidae

Karısına çok sinir oldum ya...

Boseidon

İlginç olacak gibi ama kolay da foslayabilirim

Tardis

Vuhuu Blackbeard