Hemen izle
North & South
Final Yaptı 2004-2004

North and South, 2004 BBC yapımı Elizabeth Gaskell’in romanından uyarlama bir dönem dizisi. Dizi, İngiltere’nin güneyde kalan sessiz kasabalarından biri olan Helstone’dan sanayi şehri olan kuzeydeki Milton’a taşınmak zorunda kalan Margaret’ın hayatını anlatıyor. Sessiz ve huzurlu bir ortamdan bir anda kendini kalabalık ve adete farklı bir dünyanın olduğu bu yerde, Margaret ve fabrika sahibi John Thornton’un aşkına da değiniyor. Dizi, sanayi devrimi ve işçi sınıfına da farklı bir bakış açısıyla işlerken aynı zamanda dönem hakkında da bilgi veriyor.

marals

Vaktinde 720p ile izlemek için çok aramıştım. :) burada görünce çok mutlu oldum. Tekrar izleyeceğim. Çok güzel bir dizidir. Son zamanlarda bbc dönem dizileri yüklemişsiniz. Çok teşekkürler. Elinize sağlık.

Ciaraa

Bu siteyi çok sevdim, sorunsuz izledim. BBC dizilerinin de mevcut olması harika. Çok teşekkür ederim.

herhangi biri

Allahım mistır trenton gibi biri de olur böyle sessiz saygılı güzel seven. İngiliz romantizmi yaşat allahım bana. ben de margırıt gibi olurum gerekirse. john gibisini nasip et allahım. allahım ne kadar güzel bir aşk allaahım. herkese nasip olsun.

sensibility

İngiliz dönem dizileri muhteşem. Çok teşekkürler sezonluk dizi çalışanları .Bu tür dizileri biz izleyicilere sunduğunuz için.