Narcos
NETFLIX 49 Dk. 30 Bl.
Final Yaptı 2015-2017

NetFlix'in yeni dizisi Narcos, uluslararası bir uyuşturucu şebekesini çökertmeye çalışan narkotik şube ve olayların merkezinde yer alacak DEA ajanı Javier Pena'nın yaşayacağı maceraları konu alıyor. Dizinin başrolünde Javier Pena karakteri ile en son Game of Thrones dizisinde yer alan Pedro Pascal (Oberyn Martell) ve Pablo Escobar rolü ile Wagner Moura yer alıyor. Yönetmenliğini Robocop'ta yer almış José Padilha'nın üstleneceği dizinin yapımcılığını ise Hemlock Grove dizisinden de yer almış Eric Newman üstlenecek. Dizide ayrıca Joanna Christie, Maurice Compte, Stephanie Sigman gibi oyuncularda yer alıyor. 1989 yılında Forbes tarafından hazırlanan listede dünyanın en zengin yedinci kişisi olarak gösterilen, Medellin Uyuşturucu Karteli'nin Kolombiyalı ünlü baronu Pablo Escobar'ın gerçek hayat hikayesinden uyarlanan dizi, dünya çapına yayılmış bir uyuşturucu şebekesini engellemeye çalışan kolluk kuvvetlerini konu edinecek. Uyuşturucu İle Mücadele Dairesi’nde (DEA) çalışan Meksikalı bir ajan olan Javier Pena (Pedro Pascal) ünlü Kolombiyalı uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar’ı (Wagner Moura) yakalamak için Birleşik Devletler tarafından Kolombiya’ya yollanır..

filmseverkitapokur

git isviçre'de hayatını yaşa ya ne kolombiya'ymış arkadaş.

miss535B

elin katili ölünce niye üzülüyosun uz anlamıyorum diziyi hangi taraftan izliyonuz siz? adam binlerce kişi öldürmüş

osmanosmanosman

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
gittin gördün kiliseyi ,amk bunak karısı inadına sıçtığım,huzur batıyo karıya, adamın götünde ayı bağırıyor bu ayine gidecekmiş heh cenneti garantiledin, hiç bir şey olmamış gibi davranıyor bir de

RafaSilva

a.ına kodumun yaşııların inadı burda da bıtmıyor al gördün sonucu. tempo çok arttı

ioksuz

katilleri savunmuyorum ama Amerikalılarında yabancı bir ülkede istediği herşeyi yapmasına da kızıyorum

haxty

Barry Seal denilen adamın filmi çıktı ve Tom Cruise oynuyor o filme gidip olayları o adamın gözünden de izlemenizi tavsiye ederim çok güzel bir filmdi

pickleperson334

escobarı öven yorumlar ne böyle ya adam terrörist . nasıl bir psikolojiniz var sizin

JokerKozmos

Dünya'nın en psikopat teröristlerinden birisinin hayatı.Bir manyağın nasıl doğduğunu ve neler yaptığını senaryolaştırılmış bir şekilde anlatan güzel bir dizi.

JokerKozmos

Bölüme Simon Bolivar'ın adının verilmesi hoşuma gitmedi.Genel yorum için söylemem gerekir ise,ikinci kes başladığım bir dizi ve güzel fakat size tavsiyem şu. Escobar bir kahraman değil ve hiç bir zaman da olmayacak o kanlı bir terörist olarak anılacak. Oğlu'nun bile nefret ettiği bir adamın ülkemizde bu kadar sevilmesi gerçekten psikolojik ve sosyal bir sorun.Lütfen izlediğiniz şeyin dizi olduğunun farkına varıp öyle izleyin.

Cute Owl

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
son sahnedeki işini gördükten sonra tüm gerillaları öldürmesi gerçek hayattada işlerin böyle yürüdüğüne dair güzel bir çalışma olmuş yine 10 puanı hak eden bölümler arasında.

Devam Serileri Yıl IMDb SDP
Narcos 2015 8,8 8,9
Narcos: Mexico 2018 8,4 8,6