Hemen izle
My Roommate is a Gumiho
Gan Tteoleojineun Donggeo
tvN 60 Dk. 16 Bl.

Dizi, insan olmak için insan enerjisi toplayan bir dokuz kuyruklu bir tilkinin etrafında dönmektedir. Shin Woo Yeo (Jang Ki Yong) insan olmak için insan enerjisini bir boncukta toplamaktadır ve yakın bir zamanda insan olmayı beklemektedir. Bir gün, Shin Woo Yeo’nun boncuğunu bir insan olan Lee Dam (Hyeri) yanlışlıkla yutar. Boncuk, bir insanın içinde 1 yıldan fazla kalmamalıdır. Eğer kalırsa boncuk o kişinin içinde kırılacaktır ve Lee Dam’ın ölmesine neden olacaktır. Shin Woo Yeo da bir insan olma şansını kaybedecektir. Shin Woo Yeo ve Lee Dam bu duruma bir çözüm aramaya başlarlar. Çok geçmeden ikisinin arasında romantik bir ilişki başlar.

llall

Ayran gönüllü Deok-sun da bu dizideymiş. :) Her ne kadar Reply 1988'deki canlandırdığı karakter son kararı ile beni hayal kırıklığına uğratmış olsa da,Deok-sun rolüyle Hyeri şapşal ve komik roller için biçilmiş kaftan olduğunu kanıtladı.Sosyal medyada denk geldiğim birkaç sahnesinden gördüğüm kadarıyla bu dizideki karakteri de benzer özelliklere sahip.Merak ettiğim dizilerdendi,dizi isteğinde bulunmayı düşünüyordum.Diziyi siteye eklediğiniz için teşekkürler sevgili admin.Komik bir diziye benziyor,umarım drama dönmez.

Adulset

Favori sitemsiniz emeklerinize sağlık

betteroff

Kız demet özdemiri andırmıyor mu ya

zele

günaydın aşko final bölümüne kadar kıza ailem diyeceksin sanmıştım

llall

Kore dizilerine,özellikle güncel ya da siteye yeni eklenmiş olanlara 1 puan veren bir arkadaş vardı,şimdi 2 kişi olmuşlar. :P Hiç izlemeden 1 puan vermek de ilginç doğrusu. Hayır kendin sevmiyorsun eyvallah da neden izlemeyi düşünende de yanlış bir izlenim bırakıyorsun. :/

llall

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Güzel bir bölümdü.Özellikle de ''Kolera Günlerinde Aşk'' kitabından alıntı yapılarak yazılmış olan son sahneyi epey beğendim.Gumiho da Fermina Daza'sını bulmuş oldu. :)

zele

diziden alakasız şu sıralar çıkan tüm dizilerde bir sigarayı ağıza koyup sonra çıkarıp asla içmeme akımı falan mı var, hayır yani bir iki dizi de olsa anlarım tüm çıkan dizlerde en az bir sahnesinde bu sigara olayı. Vincenzo da tuttu diye her diziye de koyulmaz ama aaa

katsurotoko

en hızlı ceviri burda olunca geç izlesemde burdan izliyoırumm teşekkürlerr

betteroff

her sınava girdiğimde aynıyım ben de böyle :D

zele

açlık çıktı bir de başımıza sabır