Hemen izle
My Father is Strange
Abeojiga Isanghae
Final Yaptı 2017-2017

Ahn Joong Hee (Lee Joon) bir idol grubun üyesi olan bir oyuncudur. Bir gün, bir aile ile karşılaşır. Han Soo ve Na Young Sil’in dört çocukları vardır ve ayrıca Hye Young ve Mi Young (Jung So Min) de onlarla yaşamaktadır. Joong Hee onlarla birlikte yaşamaya başlar.

llall

Mi-young karakteri çok sevimli. :) En çok onun sahnelerini izlemeyi seviyorum. Joon-hee ile de güzel bir ikili oldular. :) Farkında olmadıkları durumla yüzleşince neler olacak bakalım.

llall

2 bölümdür,hem en yaralı ve kandırılmış olmasına rağmen,kum torbası muamelesi gören(özellikle de Mi-young tarafından)Joong-hee sahneleri izlemek can sıkıcı doğrusu..Anne ve baba iyi ama çocuklarında 30 yaş olgunluğu yok.. :/ Bu arada

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Ra-young yine Sherlock oldu. :) Hem abisi hem babası konusunda yüksek tepkiler veren Hye-young kendi yalanı ortaya çıkınca ne tepki verecek bakalım?

llall

En az oğlu kadar kadının da eski eşinin öldüğünü bilmeye hakkı var.Tabi ki onunla görüşmek isteyecek ve neden arayacak.Neticede eski eşinin,onun hamile olduğunu bilmesine rağmen bir kere oğlunu sormadığını düşünüyor.Evlenmiş ama sonra hemen boşanmış.Gerçek Han-soo,oğlu da doğmuşken,bırakır mıydı onları?Hele ki ilk bölümde ne kadar çok sevdiği ve bu duruma üzüldüğü gösterilmişken..Sevdiğin birinin seni böyle hemen unutması da ağır bir yük değil midir?Bu yüzden Joong-hee'nin yeni ailesini benimsemesi güzel olsa da, annesine olan tutumunu sevmedim.Evet bizim sevimli anne-babanın da durumu çok üzücüymüş ve buna mecbur kalmışlar.Yine de bu Han-soo'nun eski eşi ve oğluna yapmış oldukları yanlışı haklı çıkarmaz.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Neyse ki artık sır açığa çıkacak.Son sahneden sonra yine geçiştirilmez sanırım.