Hemen izle
Monster
Final Yaptı 2004-2005

Dr. Tenma, Almanya'da oldukça iyi bir konuma gelmiş, ünlü ve yetenekli bir beyin cerrahıdır. Daha öncelikli bir hasta yüzünden eşini kaybetmiş bir kadının, kocasının ardından ağlamasını gördükten sonra bundan sonra hiç bir hastasına sosyal statüsüne göre öncelik tanımayacağına dair kendi kendine karar verir. Bu kararından sonra, kafasından vurulmuş bir çocuğu, belediye başkanına tercih eder. Bu kararı ona hastanedeki pozisyonuna, kariyerine, geleceğine ve nişanlısına mal olur. Tedavi ettiği çocuk bir süre sonra ortadan kaybolur. Bunu izleyen günlerde hastane müdürü ve Dr. Tenma'yı suçlayan bir kaç doktor öldürülür. Tenma, eski pozisyonuna getirilir; ama bu, onu cinayetlerdeki bir numaralı şüpheli yapmaya yeter.

91.Forte.91

@thebef, Artık sinirimi bozmaya başladı, niye her diziye 1/10 basıyorsun amk?

ZareX

Admin eklemeni istemistim eklemıssın tesekkurler

ZareX

Tenma kıza hakeetıgını soyluyor ıyı yapıyor ınsallah r yapmaz Tenma reis

AEBlack

Konu ilginç bir hal alıyor, gerçekten başarılı bir anime.

umtluyum

Canavar geliyor! Tüylerim diken diken oldu. Doğru şeyi yapan adam hak ettiği şeyi kazanıyor ve şıfrıntı kadına mis gibi rest çekiyor içimin yağları eridi resmen. Cidden izlemeyi erteleyen herkesin hata yaptığı bir anime bu. Daha ilk 3 bölümden başyapıt seviyesine geldi benim. Sanırım 74 bölümü bitirmem 1 haftamı almayacak.

Antipatik

Yapımcılar ödevlerini iyi yapmışlar. Örneğin tabelalar, isimler vs. Böyle iyi araştırma yapan yapımcı pek olmuyor. Taktir etmek lazım.

ZareX

Tenma iyi siktir çekti Evaya gram üzülmedim

umtluyum

Sonunda övüle övüle bitmeyen, tarihin en iyi Villain karakteri olarak söylenen Johan'u gördük. Sesi o kadar garip ki, cidden rahatsız ediyor ve korkutucu hava veriyor. Merak ettiğim husus yüzü görünmesine rağmen nasıl kaçmayı veya yakalanmamayı becericek?

Maniac

Adam ya adam geldi adam

Nehcet becatigil

Muazzam , abidevi başyapıt. Anime dünyasının breaking bad i yada sopranos u bu anime. Siteye yüklendiğine göre tekrar başlamak lazım.