Yeni adresimiz sezonlukdizi6.com olmuştur.

Hemen izle
Monster
Final Yaptı 2004-2005

Dr. Tenma, Almanya'da oldukça iyi bir konuma gelmiş, ünlü ve yetenekli bir beyin cerrahıdır. Daha öncelikli bir hasta yüzünden eşini kaybetmiş bir kadının, kocasının ardından ağlamasını gördükten sonra bundan sonra hiç bir hastasına sosyal statüsüne göre öncelik tanımayacağına dair kendi kendine karar verir. Bu kararından sonra, kafasından vurulmuş bir çocuğu, belediye başkanına tercih eder. Bu kararı ona hastanedeki pozisyonuna, kariyerine, geleceğine ve nişanlısına mal olur. Tedavi ettiği çocuk bir süre sonra ortadan kaybolur. Bunu izleyen günlerde hastane müdürü ve Dr. Tenma'yı suçlayan bir kaç doktor öldürülür. Tenma, eski pozisyonuna getirilir; ama bu, onu cinayetlerdeki bir numaralı şüpheli yapmaya yeter.

91.Forte.91

@thebef, Artık sinirimi bozmaya başladı, niye her diziye 1/10 basıyorsun amk?

ZareX

Admin eklemeni istemistim eklemıssın tesekkurler

AEBlack

Konu ilginç bir hal alıyor, gerçekten başarılı bir anime.

Antipatik

Yapımcılar ödevlerini iyi yapmışlar. Örneğin tabelalar, isimler vs. Böyle iyi araştırma yapan yapımcı pek olmuyor. Taktir etmek lazım.

Maniac

Adam ya adam geldi adam

umtluyum

Canavar geliyor! Tüylerim diken diken oldu. Doğru şeyi yapan adam hak ettiği şeyi kazanıyor ve şıfrıntı kadına mis gibi rest çekiyor içimin yağları eridi resmen. Cidden izlemeyi erteleyen herkesin hata yaptığı bir anime bu. Daha ilk 3 bölümden başyapıt seviyesine geldi benim. Sanırım 74 bölümü bitirmem 1 haftamı almayacak.

ZareX

Tenma kıza hakeetıgını soyluyor ıyı yapıyor ınsallah r yapmaz Tenma reis

ddlays
Am i a joke to you

Tekrar izlemek için gayet iyi bir neden oldu

ZareX

Tenma iyi siktir çekti Evaya gram üzülmedim