Hemen izle
Mezarlık
Graveyard
NETFLIX 105 Dk. 4 Bl.

Kadın cinayetlerine odaklanan bir ekibi yöneten Komiser Önem'in karşısındaki en büyük zorluk elindeki vakalar değil, bu cinayetlere ön yargıyla yaklaşan erkeklerdir.

llall

Birce Akalay'ın dizideki en iyi sahnesi bu bölüm sigara içerken,Serdar'la konuştuğu sahneydi.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Ellerinin titreyişi ve hayalkırıklığını-acıyı yansıttığı surat ifadesi ile Önem'in duygularını çok iyi yansıtmış.İlk bölüm ve son bölüm arasındaki farkı oldukça hissettirdi bu bölüm.

Maria1

Dizinin son bölümündeyim ve son iki bölüm tahmin edilebilir türdendi, ölen kişilerim yakın çevresinden esas şüpheliyi bir numaraya alıyorsunuz. Tedirginlikleri, sırrları, korkan tavırları ve daha başka şeyler. Dizideki suç zincirleri o kadar kolaylıkla çözülüyor ki, insan biraz gerçek dışı buluyor. Şüphelilerin sayı fazla değil ve işin çoğu ve en önemli kısmı Sofia ve Berkde. Yani demem o ki, dizideki cinayet vakaları ve çözülme şekli biraz kolaya kaçılmış gibi. Yani, belki de bana öyle geldi. Bu benim şahsi fikrim.

thebusee

Hiç sıkmadı dizi.O kadar sürükleyici ilerledi ki.. Katil hiç tahmin edemediğim bir isim çıktı.Birce Akalay'ın rolünü çok beğendim.Tavrı,hareketleri,konuşma tarzı şahane bir oyunculuk sergilemiş. Sondaki konuşma bence herkese izletilmeli.

Maria1

Dizinin sonunda tüylerim diken diken oldu resmen, çok iyi bir sondu.

bradpitt35

Dizi harika olmuş ben 1 saat süren dizileri dizi güzel olsada pek tasnif etmem ki bu dizi 1.5 saat sürdü hiç de sıkmadı tebrikler... Tşk. Sd2c...

Maria1

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Ekip bara gidip bar sahibini konuştururken ben tahmin ettim katilin bar sahibinin ta kendisi olduğunu.
Filmin sonu çok güzeldi, beyaz kağıt olayı ayrıca güzeldi.

llall

Şu bölüme kadar dikkat etmemiştim,

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
bölümün başındaki yazıda,büyük punto ile yazılan kelimeye göre işleniyor senaryo.İlk bölümde ateş kelimesine vurgu yapıldı ve yakılan bir kadın gösterildi,sonra hava ve poşetle boğulan bir diğeri..Bu bölümde de su kelimesini büyük puntolu gördük ve suda boğulan bir kadın hikayesi izledik..Ve toprak kaldı geriye..Diğer bölümü hem izlemek istiyorum hem istemiyorum doğrusu..Şu olayların benzer örneklerinin yaşandığı biliyor olmak çok can acıtıcı..Bu bölüm Hasan karakteri çok haklıydı,özellikle eski kocaya gösterilen fotolar konusunda..Geçen bölümde öldürülen kızın abisine Serdar tarafından uygulanan psikolojik şiddet de aynı şekilde..Ekip araştırdıkları olaylardaki şiddeti gördükçe,suçlu olduğu kesin olmayan şüphelilere karşı bile çok sert tepki vermeye başladı..Ve son sahnede ekipten önce olay yerine daha yakın başka ekiplerin gelmemiş olması olmamış pek.. Not:Evet şu anlatılan konular düşünüldüğünde çok basit yanlış ama şu çıkan ilk yazıda ''her şey'' kelimesinin,her başlangıçta yanlış yazıldığını görmemizin sebebi sadece dikkatsizlik mi acaba?

thebusee

Son sahnelerde heyecandan geberdim yemin ederim.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
şerefsize bak sen önce görgü tanıdığı gibi gösterdi kendini.

Maria1

Çok üzücü bir bölümdü :(

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Yahuuuu inanamıyorum yaa, ilk sahnelerde göl kenarında ifade veren kişiden bir tık şüphelenmedim değil yani. Hiç kimse ortalıkta yokken onun o civarlarda olması, gönül rahatlığıyla ifade vermesi falan bilemiyorum şüphelenmiştim yani.