Yeni adresimiz sezonlukdizi6.com olmuştur.

Hemen izle
Masters of the Air

2. Dünya Savaşı sırasında havacılar, cesaret, kayıp ve zaferle yoğurulmuş bir kardeşlik olan 100'üncü Bombardıman Filosu'yla hayatlarını riske atar.

Kamil89

İlk bölümden söyleyebilirim ki iyi bir 2. Dünya Savaşı dizisi olacak. İyi ellerden çıktığını belli ediyor. Dizinin görseliği çok iyi olmuş. Savaş sahneleri falan da iyi hazırlanmış. Bence oyuncu kadrosu da iyi seçilmiş. Bilindik simalardan oluşuyor. Oyuncu performansları da bana dönemin havasını hissettirdi. Dizide en çok bazı detayların ayrıntılı gösterilmesini sevdim. Mesela bir uçağın indirilme anındaki gerilimi ve uçaklardaki savaş izleri gibi. Şu an için aldığı puanda gayet iyi. Gerçi daha düşer. Admin diziyi yüklediğin için teşekkürler.

King Wolf

Bu Dizinin Geleceğini Sinemori'den Gördüm Ve Açıkcası Her Hafta Takip Edip İzleyeceğim Türde Diziler Bulmakta Zorlanıyorum. Bu Dizi Benim İçin Çok İyi Oldu. Artık Her Hafta Takip Edip Üzerine Konuşacağım Bir Dizi Var. Sanırsam İkinci Dünya Savaşını Falan Anlatıyor. Neyse Başlayalım Bakalım.

can parıltı

savaş sahneleri biraz daha fazla olabilirdi

can parıltı

hafta hafta yayınlanmasa keşke. sonraki bölümü beklerken heyecanı kaçıyor.

deger64

bu dizi bana Memphis Belle filmini hatırlattı.

beethovensonata

Rosenthal harbi adammış.

Kamil89

Bölümdeki savaş sahneleri gayet iyiydi. Dizideki kullandıkları müziklerde çok iyi. Özellikle jenerik müziğini çok sevdim. Amerikan yapımı olduğu için illa yanlı tarafları olabiliyor. İşte biz sivillerin olduğu şehir merkezlerini vurmaktan kaçındık. Onlar gibi şehirleri bombalamadık falan. Gerçi bölüm içinde kendilerini de biraz eleştirmişler. Bombalamanın kilise günü yapılması doğru değil gibi.

can parıltı

2. dünya savaşı konseptli diziler hep ilgimi çekmiştir. bu dizi de koleksiyona yeni eklenmiş. ben beğendim.