Kurtlar Vadisi
Final Yaptı 2003-2005

Ali Candan, devlet hesabına Kosova'da görevli bir ajandır. Görünürdeki mesleği konsolos olan Candan, İstihbarat Amiri Aslan Akbey tarafından İstanbul'a çağrılır. Devletin gizli ellerle kurduğu Kamu Güvenliği Teşkilatı'nın başına geçmiş olan Aslan Akbey, adı Kurtlar Vadisi olan mafyayı bitirme operasyon için "kaybedecek bir şeyi olmayan, sevdiklerinden azade" bir eleman için yeni bir kimlik yaratır. Geçmişi bir kurgu olan bu "kimlik" mafyanın içine girecek tüm basamakları çıkacak ve ülkenin kirli ve egemen yapısı Kurtlar Konseyi'nin varlığını sona erdirecektir. Bu kimlik ise Ali Candan olacaktır. Aslan Akbey, Ali Candan'a "ölmesini" emreder. Bundan böyle Ali Candan'ı tanıyan herkes Ali Candan'ı öldü bilecektir. Estetik müdahale ile yüzü değişen ve Polat Alemdar adını alan Ali Candan, artık Kurtlar Vadisi operasyonun iki numaralı uygulayıcısıdır. Fakat Ali Candan olarak tanıdığı ve hayatında yer eden kişilerle ilişkisi de bitmeyecektir. Karanlık ilişkiler ağında adım adım yol alan Alemdar, kendi kişisel ikilemi ve vatan hizmeti uğrunda yol alacaktır.

MertKanG

Bu diziyi de eklediniz ya artık zirvedesiniz oyuncular kısmını açtığınız an büyük ihtimalle sitede çakır patlaması yaşanıcak bekliyorum :)

Jojo

ömer baba 2. bölümde bile kafa açıyosun

Armstor

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Bu Adam En Son Yas Tuttugu Gece 6 Babayı Öldürmüş

AEBlack

Senaryo o kadar ilmek ilmek işleniyor ki insan diğer bölüme geçmeden duramıyor. Oyuncuların Tiyatro geçmişi olması da diziyi izlenir kılıyor zaten müzikler ayrı başarı öyküsü. Her yıl denk geldikçe açar izlerim hiç de sıkmaz tek şaşırdığım dünya çapında iş yapılmış ve ülkemizde yanlış anlaşılan bir dizi olmasıdır. Şimdi dizilerimize baktığımızda Kurtlar Vadisinin başarısını yakalaması çok zor duruyor. Yanlış anlaşılma demişken dizinin mafya özendiriyor denmesidir Bu bir mafya dizisi değildir veya mafya özendirmez aksine devletin ne kadar güçlü olduğunu mafyanın veya diğer suçluların el pençe durduklarını gösterir izleyiciye.

Kamil89

Vayyy Vadi gelmiş. Hoş gelmiş. Kurtlar Vadisinin en iyi olduğu zaman bu dört sezondu. Çok iyi karakterlerin olduğu bir yapımdı. Öyle ki Çakır karakteri baş rolün ve hatta dizinin bile önüne geçmişti.

Jojo

50.42'de patladım bu nasıl sahne ya :D

Boseidon

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Karahanlı sadakatini takdir ediyor

qwerty159951

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
çok gezenin ayağına bok bulaşır

Çizgi Evreni

bir efsanenin başlangıcı

Trash boat

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Adam alışmış artık her gördüğünün boğazına yapışıyor