How I Met Your Mother
Annenizle Nasıl Tanıştım
CBS 22 Dk. 208 Bl.
Final Yaptı 2005-2014

2030 yılındayız; Ted Mosby çocuklarına anneleri ile tanışmasının ‘uzuuun’ hikayesini anlatıyor ve bir anda 2005 yılının Amerikası’na dönerek, beş sıkı dostun 20’li yaşlardaki eğlenceli yaşamalarına misafir oluyoruz. Ted, 27 yaşında Manhattan'lı bir mimardır. Hukuk fakültesinde okuyan Marshall ise en iyi arkadaşıdır ve 9 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Lily bulunmaktadır. Ekibin son üyesi Barney Stenson ise nev-i şahsına münhasır, takım elbise tutkunu bir bayan avcısıdır.Bir gün Marshall Ted’e, Lily’ye evlenme teklifi edeceğini söyleyince bekâr kalmak istemeyen Ted’in etekleri tutuşur. Fakat evliliğin de herhangi biriyle olmayacağına ve hayatının gerçek aşkını bulacağına inanmaktadır. Tam da bu sırada Robin Scherbatsky ile tanışınca How I Met Your Mother’ın sıkı beşlisi tamamlanır. Kendileri de okul sıralarından dost olan Carter Bays ve Craig Thomas'ın imzasını taşıyan How I Met Your Mother zamanda gezinişiyle, karakterlerin gündelik hayattan yansımaları ve kadın-erkek ilişkilerine bakış açısıyla, yakın dönemin en fazla sevilen komedi sitcom yapımlarının başında geliyor.

jessepinkman666

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
66 gün boyunca onun için ağladım ve o beni bir barda gülerken gördü..

Nathan Wright

her bölüme biraz ranjit koysalar afasdfasfds

smelly cat

Gereksiz bilgi: 100. bölümü izledik

Trixie

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
ve robin döngünün devamı için tede olan aşkını dügünden önce itiraf eder..

111222333

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Jason Segel'in "I am not ready for this dediği kısım doğaçlama. Orijinal senaryoda Lilly taksiden inip hamile olacağını söyleyecekmiş ama senaristler son dakikada babasının ölmesine karar vermişler. Tabi bunu sadece Alyson Hannigan'a söyleyip Jason Segel'in yüzündeki şaşırmayı ve şoku oldupu gibi yansıtmak istemişler. Yani son sahnede Jason Segel'in her hareketi doğaçlama.

TedeX

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Her bölümde her ülkeye laf sokuyorlar, New Jersey'i geçen bölümde itin götüne soktular resmen niye onda tepki göstermediniz de şimdi Türk lezbiyenlere laf yaptı diye ağlıyorsunuz anlamadım. Boş duyar ve milleyetçilik kasmayın, gülün geçin

Jiakren

Ne anneymiş amk bi öğrenemedik

ddlays

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Sıktı artık şu Ted Robin Barney üçlüsü gerçekten, çıkmaz bi döngüye girdiler resmen, her iyi geçindiğinize aşıkmış gibi davranmaktan vazgeçin Quinn'e yazık ya Kevin'a yazık Victoria'ya yazık yeter yeter hiç tatmin edici bi son değildi

Asklepios

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Yani Quinn Barney için o kadar fedakarlık yapmışken böyle olması üzdü umarım ayrılmaları için gerçekten iyi bir sebep olur.

ddlays

Aslında, büyük bi komedi ama bi yandan karakterlere üzülüyorsun