Hemen izle
Hometown Cha-Cha-Cha
Gaetmaeul Chachacha
tvN 70 Dk. 16 Bl.

Büyük şehirli bir diş hekimi, birbirine sıkı sıkıya bağlı bir sahil köyünde, her yönden tam zıttı olan büyüleyici, her şeyi yapan bir ustaya ev sahipliği yapan bir muayenehane açar

lilithh

Entrikasiz, cok tatli sakin bir diziydi... :))))

ismim-mismim-yok-benim

yılın en güzel ve sıcacık dizilerinden biriydi...elveda homcha!!

llall

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Du-shik'i hatırlatan bir sokak lambası bile senin önüne geçiyorsa,çok geç kalmışsın demektir sevgili yönetmen.Onca yıl n'aptın?Ah Hye-jin ne de çok ortak yanınız var sizin aslında Du-shik'le.Çok güzeldi bu bölüm de. :) Yalnız bu bölüm bıçaklanmasından daha çok geçen bölüm başında Hye-jin'in telefonunu getiren adama karşı Hye-jin'i sıkıca tutan Du-shik daha çok etkiledi beni.Diğer dizilere benziyor gibi gözükse de çok başka,naif bir havası var dizinin.Hye-jin'in babası gibi sinir bozucu olacak galiba dediğimiz karakterleri bile sevdiriyor.

GökyüZüü

İzlemek isteyenler hiç düşünmesin. Aşırı sıcak ve her bir karakter aşırı güzel ve eğlenceliydi :)) Veee bitti her güzel şey gibi :)

ismim-mismim-yok-benim

daha güzel bitemezdi...ağladım resmen...çok aşıklar TT

llall

Ne güzel bir bölümdü öyle..Bir yandan hüzünlendiren,bir yandan huzur verip umut aşılayan..

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
I-jun'un sahnesi(küçük oyuncu inanılmazdı ve harika bir sahne çıkarılmış ortaya),Du-shik'in acısını izlediğimiz o sahneler,yaşlı teyzenin o huzur dolu vedası(''The Light in Your Eyes'' dizisinin sevdiğim bitiş konuşmasını hatırlattı bana ve gitmeden mısır bahanesi ile bir araya getirdi çiftimizi)..O kadar çok sahne var ki insanı etkileyen ve güzel olan..Kim Seon-ho Du-shik'in hüznünü,acısını ve çaresizliğini o kadar iyi yansıtmış ki..Hani bir tabir var ya insanın ciğerini söken cinsten diye,aynen öyle..Herkes bir suçlu ararken o hep kendini suçlamış,hatası olmasa da ve bir omuz aramış yaslanacak..Bu yüzden Hye-jin'in sözleri çok anlamlıydı bu bölüm:''..İstersen ağlayabilirsin.Senin için çok zor olmalı.Acını derine saklamış olmalısın.Böyle bir yükü taşıyorsun.Benimleyken üzgün olabilirsin.Bana acını gösterebilirsin.Ağlayabilirsin..''Du-shik'in ihtiyacı olan bu sözlerdi.Şu cümleler kadar kıymetli başka hangi cümleler olabilir ki yaralı biri için?

ismim-mismim-yok-benim

"her gün çok tutkulu, yarın pikniğe gidecek olmak gibi.."

llall

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Bir çorap üzerinden ne de güzel anlatmış aslında kadın içinden geçenleri..Ama eşi anlamamış.Boşanma nedeninin adamın karısına ne kadar az değer verdiğini gösteren bir sahne üzerinden anlatılacağını tahmin ediyordum ama çorap sahnesindeki hali epeyce etkileyici idi kadının..Bir de tutup hala onun adı çıksın diye uğraştı çekilişte.Du-shik fark etti tabi bunu..Bizim sevimli yönetmen de yazarın halini hiç anlamıyor.Du-shik bunu da fark etti hemen..(Bizimki bir tek kendi yarasına merhem olamıyor zaten.)Ayrı mizaçta aynı kafada iki adam..
Kaldı sadece 4 bölüm..Umarım o 4 bölüm de diğer kdramalarında olduğu gibi çorba halde sunulmaz da şu güzelim çifti keyifle izleriz. :) Bir de
Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
genelde kadın başroller deli ediyorlar bizleri sonlara doğru yaptıklarıyla ama bu dizide dürüst,açık,cesaretli olan kesinlikle Hye-jin.Yine o kaldıracak gibi duruyor Du-shik'i..

llall

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Dünyanın neresinde olursa olsun ekstra yükü omuzlarında taşıyan hep kadınlar olmuş.Bu bölüm bunu bir kez daha bize gösterdi..Doğum sahnesi için oldukça kolaya kaçılmış ve son sahne de aceleye gelmiş ama yine de güzel sahnelerdi.. Önümüzdeki bölüm klişe ayrılık konusu gelecek gibi. :/ Hye-jin haklı ama beklemediğim şekilde davranıyor..Bu durum onu üzse de bunu yapmaz diyordum ama ona yarasını göstermeyen Du-shik'e resti çekecek gibi duruyor. :( Halbuki,Du-shik'in terkedilme korkusu yaşadığına bizzat şahit olduktan sonra,ona resti çekmeden buna sebep olan şeyi öğrenmeye çalışır diye düşünmüştüm..Not: Şu bitiş müziği diziye en çok yakışan müzik bence.Ve bir de ufaklıklar çok şeker. :)

zele

insanlara yardım edip sanki hiçbir derdi yokmuş gibi hep güler yüzlü olmasının arkasında üzücü hayat hikayesine sahip olduğunu görmek beni dertlendiriyor. üniden sonra o 5 yılında sağlık açısından iyileşmek için saklanmış olmalı. üzücüüüü çeviri için teeşekkürleerr