Hemen izle
Hellsing Ultimate
Final Yaptı 2006-2012

Abraham Van Helsing'in soyundan gelen İntegra Helsing'in yönetimindeki, Protestan İngiliz Hükumeti'ne ve Kraliyet'e bağlı olarak çalışan, insan olmayan karanlık güçlerle savaşan gizli örgüt Hellsing, büyük bir değişimin eşiğinde. Dünya yapay yolla vampirleştirilen bir orduyla savaşmak üzere. Nazi Almanyası'na dek inen bir plan, gerçek ölümsüz Nosferatu Alucard'ın savaş arzusu ve Polis Kız Seras Victoria'nın vampir güçlerini kavrama süreci soluksuz izlenecek aksiyon dolu bir hikayede birleşiyor.

Home_74

direk `Favorilere Ekle` ve başla izlemeye) Teşekkürler Sezonlukdizi

FernWeH01

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
"insanlar ağladığında ve gözyaşları kuruduğunda, iblislere ve canavarlara dönüşürler." "sonsuz geçmişim, sonsuz geleceğim tarafından yok edildi." "Gözümü hedefe kilitliyorum. Cephaneyi dolduruyorum, sürgüyü geri çekiyorum, emniyeti açıyorum ama tetiği çeken sizsiniz." Alexander Anderson o7 kral adamdın... KISSOGAKİ fena bölüm

FernWeH01

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
"Ve canavarları her zaman insanlar yener. Canavarlar insanlar tarafından yenilir çünkü canavarları yenmeyi sadece insanlar hedefler. Bunu keyif almak için değil, görev bilinciyle yaparlar. Sen bir insan değilsin, bu yüzden o bana geri dönecek."

Bihayalet

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
"Aynı anda her yerde ve aynı anda hiç bir yerde." ("i am a mediator of god! i am the instrument that delivers the punishment of heaven!" "Ben Tanrı'nın aracısıyım! Ben cennetin azabını veren aracıyım!")/ (-hold your tongue, the dead don't speak. -ashes to ashes. dust to dust. we are nothing,but dust and to dust we shall return.amen) (-ıf anyone does not love the lord jesus christ, let them be accursed at his coming. god save you from your fate. amen!) (-your voice sounds so lovely when you're whimpering in agony.) (-so laugh... demon... laugh that arrogant laugh of yours... and remember, ı beat you to it... amen) /-Dilini tut, ölüler konuşmaz./ /-küller küllere. tozdan toza. biz tozdan başka bir şey değiliz ve toza döneceğiz./ amin /-eğer biri efendi isa mesih'i sevmiyorsa, onun gelişiyle lanetlensinler. tanrı seni kaderinden korusun./ amin! /-Acı içinde inlerken sesin çok güzel çıkıyor./ /-öyleyse gül... iblis... gül şu kibirli gülüşüne... ve unutma, ben seni yendim.../ amin /Sonunda buradayım, Sonunda hiçbir yerdeyim, Her yöne döndüm ve bu yüzden buradayım./ Ve izlediğim efsane bir animenin, en efsane sonu... AMEN!!!

Yusuf Furkan Tekin

Hellsing ile yapay vampirlerin savaşını bu seriyle İngiltere-Nazi savaşına çevirmeleri çok saçma olmuş. Bölümü uzatmak için Albay'ın yaptığı konuşma da baya sıkıcıydı. Hellsing izleyecekseniz eski olanı izleyin. Sırf seri bitsin diye izliyorum şuan.

Süleymancim

Merhabalar diziyi bi denemek istiyorum ama öncelikle sitenizi çok beğendiğimi belirtmek isterim, konforlu hissettiriyor ::)

dex finn

2001 yapımını bitirince bunu izlemeye gerek var mı?

Abdulkadir34

2.sınıf öğrencisi şiir okuyormuş gibiydi sonu, genel olarak da sıkıcıydı.

Bihayalet

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
"Güzel bir seri, güzel/efsane bir hikaye ve bölüm, ve anlatılmamış bir anime." "Horst Wessel Lied'i söyleyerek ilerleyeceğiz." "/Nosferatu, Hayatsız Kral./ Kale yok, krallık yok, kişiler yok./ Sevdiklerinin kalbinde de, kendi kalbinde de bir talep yok./ Her şey kayboldu. Hiçbir şey kalmadı./ Geriye kalan tek şey savaştan savaşa dolaşan boş bir ruh./"