Hannibal
Final Yaptı 2013-2015

Hannibal, NBC için Bryan Fuller vasıtası ile geliştirilen bir Amerikan psikolojik gerilim-korku dizisidir. Dizi, Thomas Harris'in romanı Red Dragon'da görünen karakterlere ve unsurlara dayanır. Dr Hannibal Lecter, FBI özel dedektif Will Graham'ın şimdiye kadar ki en açık göz düşmanı olmaya aday bir psikiyatrdır ve dizi bu ikili arasında gelişen temas üstünde durur. David Slade ilk bölümün yönetici yapımcılığı üstlendi ve yönetti. FBI özel dedektifi Will Graham, FBI ile 8 genç kızın kaybını araştırmaktadır. Fakat peşinde olduğu seri katilin zihnini anlamakta zorlanır ve ülkenin önde gelen psikiyatrlarından birisi olan Dr. Hannibal Lecter’dan yardım ister. Hannibal çok sayıda eleştirmenden olumlu eleştiriler almıştır. Eleştiri sitesi Metacritic, diziye 32 eleştirel yoruma göre 100 üstünden 69 puan vermiştir.

Daredevil

Bende bir gariplik var galiba.Çoğu insanın aksine daha bir keyifle et yiyorum artık.

Kartopi

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Yahu 11 bölüm geçti sonunda 12. de ülkede kameraların var olduğunu keşfetti FBI ! Hadi şehirdeki kameralardan kaçtı Hannibal ama koca hastanede bir tane bile kamera yok mu bu nasıl iştir aga

II RaM5Es

iyi bir başlangıctı yalnız baştaki sahneyi nasıl bağlayacaklarını merak ediyorum

oiseaux

umarım Dr. Bloom da ölür yoksa bu kadar aptal biri olarak yaşaması sinir bozucu

supertramp_

dünyaları yedin doymadın Hannibal.

Ataturke Benzemeyen Adam

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Karanlık bir yerde başlar sahne ve Dr. Lecter kapıyı çalar, Will kapıyı açtığında Lecter'ın yüzü karanlıkken Will'inki neredeyse tamamiyle aydınlanmıştır sonra kapı açık durur bir süre ışık vererek, masaya geçtiklerinde ise o açığın bir daha kapanmayacağını pencereden yarılmış perdelerden çıkan ışık ile fark ederiz. Lecter kazanmıştır, Will'in bilincindedir artık. Firavun faresi doğmuştur.

doctor who

O son neydi öyle...

galadriel

sexual tension between Hannibal and Will

doctor who

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Onu döverken resmen stres attım.Ne iyi geldi uyku öncesi. Mışıl mışıl yatabilirim artık :D

MRainb0w

Hannibal'ın hafıza sarayında yaşadığını güzel bir şekilde anlatmışlar. Güzel bir hava katıyor.