Hakan: Muhafız
The Protector
Final Yaptı 2018-2020

Dizide sıradan ve genç Hakan’ın tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenmesi ve yaşantısının bir anda altüst olarak epik bir maceraya adım atmasını izliyoruz. Geçmişle geleceğin, doğuyla batının buluştuğu 15 milyonluk İstanbul’da Hakan aslında hikâyenin başında Kapalı Çarsı’daki bir esnaftan farksız herhangi bir genç. Oysa ki çok kısa zamanda doğduğu ve büyüdüğü şehrin gizemli güçlerin tehdidi altında olduğunu öğrenmesiyle onu çok başka bir dünya bekliyor olacak! Hakan kendisi için çizilmiş kaderine nasıl tepki verecek, kendisi ondan beklenen son muhafız olabilecek mi? Hakan karakterini Çağatay Ulusoy’un canlandırdığı dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu gibi oyuncular yer alıyor.

Obamandy

corona virüsünün gündemde olduğu bu günlerde böyle bir bölüm izlemek :D

CSA3

Faysal karakteri olmasa valla izlenecek gibi değil dizi. Kötüler boktan, iyiler uyuz :D

Naktute

Diğer sezonlara göre çok iyi bir sezon. Bu sezon, diziyi toplayacaktır umarım.

Kamil89

Valla doğrusu bu sezon diğer iki sezona göre oldukça başarılı. Hikaye biraz daha oturdu. Yeni giren oyuncularda dizi gayet yakıştılar. Keşke dizi yarı yarıya geçmişte geçseydi. Hatta tamamı da olabilir. Final sahnesi belli emek harcanmış. Güzeldi ben beğendim. İnşallah diğer sezonda böyle devam eder.

ImThePars

3.Sezon beklediğimden daha güzel gidiyor ayrıca atmosfer ve senaryo daha bi güzelleşmiş..

Kamil89

Tam dizi güzel ilerliyor diyorum. Bazı sahneler kanser ediyor.

bradpitt35

Ben çok kötü olduğunu düşünmüyorum ileride tecrübe artıkça yapım ve senaryolar daha iyi olacaktır zaten netfilix'de 4 sezon çekmek çok büyük bir basarıdır. Bu yüzden tartışılıp eleştirilebilir ama bu kadarda gömmeye gerekte yok. Bu arada sayın admin sizden ricam avlu dizisinide siteye eklerseniz benim gibi bir çok kişide eminim mutlu olacaktır... tşk. Sdv...

Kamil89

Çok gereksiz bir final olmuş. Bir önceki bölüm biraz daha değiştirilip final olabilirdi. İyi bari 5. sezona uzatmadan bitirildi. Bir daha ki yapacakları dizi umarım daha iyi olur.

devaparo

netflix'in ilk türk yapımı diye heyecanla bekledik, ilk sezonda yeniler gelişirler dedik ama her sezon daha kötü oldu. ve berbat bi şekilde de bitti.

CSA3

Bu bölüme kadar iyi getirdi valla, geçen bölüm de final olmayınca bi enteresanlık falan bekledim ama vasat. Dizinin kendi mantığı içinde de pek olanları oturtamadım zaten, sonunda nolmuş oldu ondan da emin değilim. Baya sıçış. Ama neyse, zaten sanat eseri bir dizi değildi, sonu çok önemsizdi kısacası :D