Hemen izle
Guillermo del Toro's Cabinet of Curiosities

Cabinet of Curiosities, Oscar ödüllü beğenilen yönetmen ve yaratıcı, baş yapımcı ve ortak dizi sorumlusu Guillermo del Toro'nun, korku ile ilgili geleneksel tanımları zorlayan, eşi benzeri görülmemiş hikâyeleri derlediği bir koleksiyon. Bu her biri ustaca kotarılmış sekiz tekinsiz öykünün arasında del Toro'nun da iki özgün hikâyesi bulunuyor. Ölümü, doğaüstü güçleri konu alan, gotik, grotesk veya klasik anlamda tüyler ürpertici olan öyküler, bizzat del Toro'nun seçtiği yazar ve yönetmenler tarafından hayata geçirildi.

yakut

Bütün iyi korku filmlerini bitirmiş ve yokluktaysan eğer sarıyor dizi. Korku değil de gerilim türü daha çok.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Bölüm sonunda o kadının adam ayrılmasına rağmen neden hala deponun dışında beklediğini anlamadım. Sonuçta gitmişti adam. Geri döneceğini nerden biliyordu. Neden illa bir ödeşme durumu olmak zorunda ki? Kitaplar ve o deponun arkadasındaki gizli yer çok iyiydi halbuki. Yerdeki çember çizgisini bozduktan kötü ruh serbest kalırdı (medusa çakması o saçma yaratık değil) ve sonra hiçbir şey umurunda olmayan adamımıza musallat olup şeytan bilimci gibi takılan diğer adamı öldürür ve depodan çıkardı. Dışarıya çıkıp yürürken biten belirsiz son bu samanyolu filmleri gibi olan sondan daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum.

yakut

Stacey hanımın muhteşem değişimi. Güzel mesajlar içermekle birlikte bana göre en rahatsız edici bölümdü.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Makyajını çok gerçekçi yapmışlar. Kadın kaşındıkça elma kabuğu çiğniyormuş gibi hissettim

bylord

insan biraz korkar olm bu nasıl oyunculuk

yakut

Otopsi temalı filmleri seviyorum, bu bölüm de ilgi çekiciydi.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Doktorumuz ölü insan bedenlerinden dahi neşterini kullanmadan önce özür dileme inceliğini gösteren ponçik bir amcaydı aslında niye böyle oldu ki

Antipatik

epey güzel bölümdü : ) dizinin şuana kadar izlediğim 3 bölümü arasından en beğendiğim bu oldu.

Antipatik

pek beğendiğim bir bölüm olmadı ancak fena değildi.

Antipatik

en kötü bölümü sona bırakmışlar, ya bu bölümü başa koysalardı, belki diziye ön yargılı yaklaşıp izlemeyecektim, iyi ki de sona koymuşlar bu bölümü.

Bihayalet

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
"Yani ilk bölüm güzeldi ilk defa böyle tarzda bir diziyi izliyorum, tavsiye üzerine başladım, ilk bölüm bana göre Scooby doo filmleri tadındaydı, yani yavaş yavaş ne olucağı belliydi ve zaten hikayede gidişat ile ilgili ipuçları veriliyor." ama eleştirsemde, beğendim yani korku filmi gibi değilde fantastik, gerilim tarzındaydı ve gerdi de.

gallifreyli

y*****k gibi bir bölümdü

MustafaCaN PayitahT

İlginç ama o kadar da ahım şahım bir şey değil bana göre çünkü ben o kadar çok yabancı film ve dizi izledim ki çok iyi anlarım, daha iyilerini izledim ama bu dizi de fena değildi ve ayrıca her bölüm ayrı bir olay farklı bir hikaye, bir bölüm mezar hırsızları ve diğer bölüm otopsi ile ilgili ve ilginç bölümler var mutlaka izleyiniz.