1884 yılında geçecek olan dizi Batı'ya terör estiren Roy Goode isimli tehlikeli bir haydutu ve onu yakalamaya çalışan eski ortağı Frank Griffith'i merkezine alır. Roy, Alice Fletcher'in çiftliğinde gizlenerek sağlığına kavuşmaya çalışırken, Frank kendini tamamen kadınlardan oluşan La Belle isimli sakin bir kasabada bulur. Geçimini madencilikle kazanan kasabanın tüm sağlıklı erkekleri bir maden kazası sonrası ölmüştür.

falafelspor

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
konusu cok iyiydi fakat final bolumu baya the magnificient seven filminden aparmaydi. hos o tarz finali nerde olsa gozunu kirpmadan izlersin nitekim bu dizide de boyle oldu benim icin. mary karakterine ayri bir hayran kaldim hicbir dizide bu kadar karizmatik bir kadin izlememistim, muthis oynamis karakteri.

constantine_wick

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Ne yani kadın, kocası öldükten sonra lezbiyen mi olmuş. Klasik Netflix kafası işte.🤦 Eşcinsellikten değil de bunun anlamsızca, zorlamayla, mantıksızca her dizide oluşturulmaya çalışılmasından iğrenmeye başladım artık.
Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Ayrıca ahh be şerif, bu gidiş yakışmadı.

constantine_wick

Hani yarışlarda bütün araçların en son hızda gidecekleri o son düzlük vardır ya, bir de o son düzlükten önceki, hızları son kez azalttıkları bi' son viraj vardır. İşte bu bölüm, dizinin vitesi beşe takacağı o son düzlükten önceki son viraj gibiydi. Finali inanılmaz merak ediyorum. Umarım beklediğimizi alırız.