Hemen izle
Goblin
Sseulsseulhago Chalranhashin: Dokkaebi
Final Yaptı 2016-2017

Bir Goblin olan Kim Shin (Gong Yoo)’in ölümsüz hayatını sona erdirebilmesi için bir insan geline ihtiyacı vardır. Tüm dünyada yüzyıllardır gelinini arayan Goblin, yeğeninin ortalığı karıştırması sonucu bir Azrail ile evini paylaşmak zorunda kalır. Hayaletler tarafından sürekli Goblin'in gelini olduğu söylenen Eun Tak ise bunu Goblin'e kanıtlamak zorundadır. Goblin'in yüzyıllar önce ölen kızkardeşinin de ortaya çıkmasıyla işler iyice karışır ve ortaya iki hüzünlü aşk hikayesi çıkar.

llall

Vay Goblin eklenmiş siteye. :) Finali hakkında acabalar havada uçuşsa da çok acayip bir dizidir Goblin.Yüksek bütçeli,reytingi bol,imdb'de en çok oylanan Kore dizileri arasında fantastik bir Kore dizisi.Bazı sahneler için nasıl da uğraşıldığını final bölümü sonrası yayınlanan özel bölümlerde görebilirsiniz.Bir yandan ''Ama neden?'' dediğiniz sahneleri ile bolca üzülüp,diğer yandan da bolca güldüren bir dizi.Sonlara doğru Kore dizi klişelerini eklemişler diziyi uzatmak adına..Olmasa daha iyi olurmuş..Öte yandan çift gerçekten çok uyumluydu.Kadın başrol çok şirin ve bence erkek egemen Kore dizi sektöründe sivrilen bir kadın oyuncu,erkek başrol ise çok karizmatik ve bir o kadar da komediye yatkın bir oyuncu.(Erkek başrol için bir kamera arkası görüntüde,duvarda otururken bile böyle yakışıklı olunur mu diye sitem ediyordu hemcinsi olan dizi ekibinden biri.(sanırım yönetmeniydi dizinin.) :) Başrol çifti bir kenara koyarsak başrol erkek ve 2.erkek oyuncunun sahneleri diziyi çok sevmemi sağlayan en önemli nedendi.Muhteşem ikili. :) (Size ''Good Omens'' ikilisini hatırlatacaktır bazı sahnelerde muhtemelen.) Bir de 2.çiftimiz var ki acaba hangi çifte daha çok üzüldüm diye arada kalıp bu 2.çifti seçmeniz çok daha olası doğrusu..Tüm bunlara tamam diyorsanız kesinlikle izleyin.Bitirdikten sonra da oyuncu söyleşi ve kamera arkası görüntülerinden oluşan 2 özel bölüme de bir bakın derim. :)

Tardis

you fuckers. you MoThErFuCkErS.I'LL RAIN HELLFIRE UPON YOU!1!1!1!

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
buradaki Tanrıya sövmek günah olmuyordur umarım ÇÜNKÜ SENİN YAZACAĞIN KADERE BEN- IŞIK MI BU Bİ AÇIYON Bİ KAPIYON gözlerim de musluk oldu resmen )))): duygularımızla pin pon oynuyorlar ya bi üzülüp bi mutlu olmaktan, şunların bi ayrı düşüp bi kavuştuğunu görmekten... En azından mutlu bitti??? Sanırım???

zerraw_

Ben böyle senaristin de yönetmeninde yapımcınında gelmişini geçmişini..

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
harika olmuş tek kelimeyle "muazzam" çok ağlattınız..

nasarswarley

Dun basladim bugun 5. Bolumdeyim ilk izledigim kdrama dizisi oldu cok sariyo muhtesem ya

zerraw_

Gözlerim de yaş kalmadı artık yüreğim sızlıyor:(

zerraw_

Ben yine geldim, yine burdayım

zerraw_

2 gün önce bitirdim şimdi bir daha başlıyorum düşünün dizi güzel ama nassı güzeel❤

nasarswarley

İlk izledigim kdrama dizisiydi muhtesem keske hic birmese

Zeynepquviq

Yok yok ağlamamalıyım sadece diz- :,(

nasarswarley

Diziyi bitirmek istemiyorum off 1 gunde 3 bolum ne