Gangland Undercover
Final Yaptı 2015-2016

Gerçek bir olaydan esinlenerek oluşturulmuş olan yapımın her bölümü özenle drama konusunda inşa edilmiştir. Uyuşturucu ticareti yaparken yakalanan Falco'nun iki alternatifi vardır ; ya 20 yıl hapis cezası yada şehrin kirli işlerini yapan “Gangland Undercover” motor çetesinin içine sızarak kanıt toplamak. Tercihini çeteye katılmak olarak belirleyen Falco çok tehlikeli bir işin içerisine girmiştir. Çetenin başkan yardımcısının öldürülmesindeki olayların ateşlenmesini sağlayacaktır.

kuzeyinkrali

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
darko'nun döneceğini bölüm başında belli etmişlerdi sürpriz olmadı. darko'nun tip tam uygundu bu motorculara dönmesi gerekiyordu

kuzeyinkrali

çok güzel diziydi yıl 2019 oldu 3. sezon yok. ergen vampirli kurtlu diziler devam ederken böyle dizilerin gelmemesi üzücü

merttt

Bu 4. ve 5. bölümün video kalitesi neden bu kadar kötü? Editörün Cevabı:intenretteki tek kaynak bu olduğu için bu şekilde eklendi. 720p olan çıkarsa yenileriz.

acar41

Daha önce sons of anarchy izledim unutmaz dizidi şimdi ilk bölüm seyrettim hevesim aldım ilerde bölümler iyi olur inşallah..

baykus24

İlk bölüm başarılı ben beğendim. Hele hele motor çetelerine ilgi duyan chopper sevenler için seyredilecek bi dizi. Gerçek hikayeden uyarlanmış olması da ayrı bi merak ettiriyor insanı.

kuzeyinkrali

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
bu kadar hızlı kabul edilecegini beklemiyodum harbiden çok güzel gidiyor dizi