Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Final Yaptı 2009-2010

Elric kardeşler Edward ve Alphonse ölen annelerini diriltmek için alchemy’e başvururlar. Ama insan ruhu ile değiş-tokuş yapılacak eş değerde bir şey bulunmamaktadır. Deney sırasında büyük kardeş Edward bacağını, küçük kardeş Alphonse ise bedenini kaybeder. Edward elindeki son çareyi kullanıp Al’ın ruhunu bir zırha bağlamayı başarır ama bu esnada da kolunu kaybeder. İki kardeş annelerinin dirilmesin imkansız olduğunu büyük kayıplardan sonra anlar. Automail sayesinde mekanik uzuvlarına kavuşan Ed, kardeşine olanların kendi suçu olduğuna inanır. Al'ın bedenini geri almak ve alchemy’i daha da iyi öğrenmek için Elric kardeşler evlerini yakıp yolcuğa çıkarlar. Önemli Not: Orijinal mangaya daha sadık bir hikayeyi takip edecek olan, bir yeniden yapımdır. Devam serisi değildir.

Leugmaur

Çok iyi bölümdü be

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Tucker ın yaptığı büyük şerefsizlik ne kadar ed e aynı olduklarını söylese de evet yaptıkları şeyler benzer olabilir ama amaçları çok farklı Şu aşırı kaslı sarı adamın dediklerini çok haklı buldum 'simyacılar gerçeğin peşinde olması gerekir ama orduya girdiklerinde sadece kopek oluyorlar' bence ed ve al ilerleyen bölümlerde bişilerin farkına varıp ordudan çıkacaklar

SezonlukDizi

İngilizce seslendirmeli izlemek isteyenler Filemoon alternatifinden açtıktan sonra "audio" sekmesinden "eng" seçmesi yeterlidir. Ayrıca uptoboxdan indirirseniz de içinde İngilizce ses de olacaktır.

Zeynepquviq

Bence Doğu simyası kullandıkları için onlarınki işe yaradı hadi bakalım.

Zeynepquviq

Bence scarla anlaşma yaptılar güzel bölümdü.

Leugmaur

iyice çığrından çıktı

Leugmaur

bırakamıyorum izlemeyi

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
bazen Al a katlanamıyorum aşırı aptal çocuğun mesaj gönderdiğini tahmin edemedi ve Ed zırha bi zarar geldiğinde simyayla düzeltebilmişti o orada neden yapamadı anlayamıyorum Küçük kız da aptal kolayca Envy e kandı sinir oldum

Maniac
formaldehyde

sırf bu yorumu yapabilmek için siteye üye oldum. Hohenheim, Almanya'da Stuttgart'ın 1/18 olan bir bölgenin adı. hani Şişedeki Cüce diyor ya "Adın Theophrastus Bombastus olsun mu?" diye, heh işte Bombast von Hohenheim o bölgede uzun yıllar hüküm sürmüş bir asil ailesiymiş. modern tıbbın kurucularından biri olan Paracelsus'un, ya da diğer adıyla Theophrastus von Hohenheim, bu aileye mensup olduğu kabul ediliyormuş. Paracelsus'un tam adı da Philippus Aureolus Theophrastus Bombastus von Hohenheim. bizim de tıpta çokça kullandığımız "ilacı zehirden ayıran dozudur" lafının da sahibi. vay anasını.

Leugmaur

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
çok hızlı organize oldular sarıyor

H5nKls

Bölümün sonunda ek sahne var.