Hemen izle
Extraordinary Attorney Woo
ENA 70 Dk. 16 Bl.

Zeki Woo Young-woo, büyük bir hukuk firmasındaki yeni avukat ve otizm spektrumundaki bir kadın olarak hem mahkemede hem de dışarıda çeşitli zorluklarla boğuşur.

llall

Bu bölümü dizinin finali sanıyordum ama 2.sezon onayını almış dizi.(2024'te çekilmesi planlanıyormuş.)Güzel bir sezon finaliydi.İzlemesi keyifli,yormayan bir diziydi.Sinir bozan karakter,entrika neredeyse hiç yoktu.Dizinin en büyük artılarından biri de kdrama klişelerinin çok olmamasıydı.Ve huzur dolu bir final de diziye en çok yakışandı zaten. :) Bölümün sonuna doğru acaba 2.sezona mı kalacak bazı şeyler diye düşündüm ama bir-iki mesele dışında böyle olmadı ve çok da iyi oldu.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Son sahnede sevimli çiftin gülen yüzlerini görmek güzeldi. :)

llall

1-2 bölüm sabretmeniz gerekiyor,sonrasında diziye bağlanıyorsunuz.Özellikle 3.bölüm sonrası çok sevmiştim diziyi.Zaten reytingleri de bunu destekler nitelikte.İlk bölümü ile 32.olan dizi,2.bölümü ile 4.,3.bölümü ile 2.sıraya çıkarken,4.bölümü ile 1. olmuş.Reytinglerinde inanılmaz artış göstererek bir daha da birinciliği kaptırmamış.Neredeyse her bölüm farklı bir dava üzerinden ilerliyor dizi.Her dava ile de farklı mesajlar veriliyor.Ana çifti çok göremiyoruz ama olan sahneleri yetiyor.Yetenekli kadın başrol ve sevimli,kibar bir karakteri yansıtan erkek başrolü izlemek keyifli ama benim favorim diğer genç kadın Avukat Choi,Avukat Woo'nun tabiriyle namıdiğer ''Bahar Güneşi''. :) Yansıttığı karakter muhteşem. :) Yan roller de,konuk oyuncular da epey iyi.Bakalım 15. bölümde neler olacak ve bugün yayınlanacak final bölümüyle kendine yakışan bir sonla bitecek mi dizi?

Home_74

Buraya gelmesi güzel olmuş. Yarısına kadar izlemiştim. Burdan devam ederiz 👌👌👌