Yeni adresimiz sezonlukdizi6.com olmuştur.

Hemen izle
Erşan Kuneri
NETFLIX 45 Dk. 8 Bl.

70'ler erotik sinemasında büyük bir başarı yakalayan Erşan Kuneri, farklı türlere de el atmaya karar verir. Kuneri, sektörden partnerleri olan Alev, Altın Oran, Miki Muammer, Seyyal, Kaya Akın, Firdevs ve Payro Kemal ile birlikte farklı film türlerini denemek için harekete geçer.

ManyakVAntepli

Ha ana karakterin porno filmci olmasında bir sorun yok ama cinsel şaka olması sorun öyle mi :D? Evet abi.

yakut

Zaman kaybı

Alfred Pennyworth

idare eder bir yapım, Cem Yılmaz mizahı ve cinsellik seven keyif alır.

queenofzimbabwe

Eski Cem Yılmaz mizahını çok beğeniyorum ama günümüzde halktan kopuklukla birlikte kendini tekrar etmeye başladı. Artık önceki esprilerine göndermeler yapıyor, yeni şeyler oluşturacağına. Cem Yılmaz'ın altın çağının bittiğini düşünüyorum. Yapıma gelince mizahsen, dekor, kıyafetler harika cidden o zamanların hissiyatını yaşıyorsun. Ama diziyi klasik bir Cem Yılmaz beklentisiyle değil de normal bir dizi izliyormuş gibi izlerseniz iyi denilebilir. Herkesin de sevdiği Kooperatif Kemal ve Er-Man favorim oldu. Normal bir dizi izliyormuş gibi izlerseniz sizi eğlendirebilir, ama hani dizi boyunca çok yüksek kahkahalı anlar beklemeyin.

RafaSilva

hemen götürün faruk eczanesine sarsınlar :)

queenofzimbabwe

Çağlar Çorumlu joker gibi adam, nereye koyarsan oraya renk katıyor. Dizinin bana göre en hoş kısmı oydu favorimde bu bölüm oldu zaten.

thebusee

İzlerken sıkıldığım bir bölümdü

Abuzer Kömürcü

En iyi bölümdü. Ödül gelir mi jhsdjds

bostan4663

bence cem abimiz yine döktürmüş sağcı ve dinci kesim beğenmemiş ne olmuş yani.

EminŞimşek742

Cinsel Şakalar İnanılmaz Fazla Kullanılmış, Buda Diziyi İyiden Kötü Bir Hale Çekmiş. İzleyeceklere Tavsiyem Dizi Sadece Cinsel Espriler Ve Şakalardan İbaret Bence İzlemeyin...