Dünyanın gözü iki küçük çocuğun kaybolduğu, bir Alman kasabası olan Winden’dadır… Çocukların kaybolması, dört aile arasındaki karmaşık ilişkileri ve yaşanan çifte hayatları ortaya çıkarır. Her biri bir saatlik, on bölümden oluşan dizide, izleyici gizemli bir şekilde aynı kasabada 1986 yılında yaşanan olaylara sürükleniyor. Geçtiğimiz Şubat ayında düzenlenen 89. Akademi Ödülleri’nde, Yabancı Dilde En İyi Film kategorisinde aday gösterilen Danimarka yapımı Land of Mine filmiyle tanınan 20 yaşındaki Louis Hofmann‘ın başrolünde yer aldığı Dark’ta Hoffman’a Anna König, Roland Wolf, Louis Hofmann ve Jördis Triebel gibi sektörde ismini çok sık duymadığımız oyuncular eşlik ediyor.

Zendm7

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Mikkel'in kayboluşunun sıradan bir olay, Mads Nielsen'in ölümünün bir vahşetten ibaret, Noah'nın kötü adam olduğunu sanarken nerelere geldik. 3 sezonluk bir dizi değil de 26 saatlik bir film gibiydi. Zaman yolculuğunu her şeyi batırmadan işleyebilen tek dizi ve Netflix'in başyapıtlarından biri bence.

Nathan Wright

sonunda diziden hiçbir şey anlamayan aptallar yorum yazmamış . bu da bir şey dir . önemli bir gelişme

oguzhansarica

Kimse de çıkıp zamanda geriye gidip milli piyangodan yolumuzu bulalım demiyor.

00saas

Dün sabaha karşı, kendimle konuştum. Ben hep kendime çıkan bir yokuştum. Yokuşun başında bir düşman vardı, Onu vurmaya gittim, kendimle vuruştum... Dizinin özeti budur arkadaşlar :)

Meyve Canavarı

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
bence Adam küçük jonas'ı kandırıyor

Pishliq

Noah dizinin en karizmatik adamıydı keşke daha fazla rolü olsaydı..

erayalperguner

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
yani kaybolan çocuk (bizim sarı montlunun arkadaşının kardeşi) geçmişte sıkışınca büyüyor evleniyor ve sarı montlunun babası oluyor umarım doğru analamışım ve anlatmışımdır :)

Pulsar

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
"Geçen yaz..." hep merak edilecek galiba...

beemotha

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Noah'ın babası da Bartosz çıktı ya, beyler rica ediyorum cekunun babası ben çıkmayayım kafam patatese döndü diyen Bob Marley Faruk gibi izliyorum diziyi artık[

FernWeH01

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Çok güzeeel bide paralel evrenler girsin olaya, iyice çıldıralım...