Hemen izle
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story
Dahmer- Canavar: Jeffrey Dahmer’ın Hikâyesi
Final Yaptı 2022-2022

Dizi, Amerika'nın en kötü şöhretli seri katillerinden biri olan Jeffrey Dahmer'ın hikayesini konu ediyor. Jeffrey Dahmer'ın zor çocukluğundan, dehşet verici suçlarına ve 1992'deki mahkumiyetine odaklanılan yapımda, Dahmer’ın yıllar boyunca cinayet işlemesini mümkün kılan sistem sorunlarında da değiniliyor.

mirk034

aralara gerçek görüntüler de atılabilirdi

queenofzimbabwe

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Dahmer gerçeçkten en büyük sosyopatlardan birisi olabilir. 17 erkeği gözünü kırpmadan öldürüp, yemiş, tecavüz etmiş, vücut parçalarını saklamıştır. Genel ortalamaya göre yüksek bir IQ'ya sahip olması ve iyi bir eğitime sahip olması gibi özellikleriyle psikologları şaşırtmıştır ve bundan dolayı çok yoğun ilgi görmüştür. Sanıyorum ki bu sorunlar küçükken komşularının ona tecavüz etmesiyle başlamış.En büyük zevklerinden birisi ise balığının gözüne saatlerce bakmakmış. Dizide gösterildiği gibi komşuları Dahmer'dan şikayetçi olmamışlar, aksine çok yakınlarmış. Diziye gerilim eklemek adına böyle bir yol izlenmiş. Ayrıca hapiste kendisiyle yapılan röportajda yaptıklarıyla ilgili tek sorumlunun kendisi olduğunu, ailenin toplumun ve başkalarının sadece bahane olduğunu söylemiştir.

Gorki

Mükemmel gidiyor mükemmel. Aferin Netflix böyle ol. Bir daha da Terim gibi saçma işlere girişme.

Gorki

Evan Peters sen çok büyük oyuncusun.

bostan4663

Bence kaliteli bir yapım, Ailelere baş sağlığı dilerimç.

ddlays

bu bölüm empati hissi açısından efsane bi bölümdü, böyle hassas şeylere yer vermesi çok iyi dizinin. ayrıca,

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
bu farklı olucak sanmıştım, hepsinden farklıydı ikisi de birbirine göre. her ne kadar cânice olsa da sonda yediği eğer kalbiyse anlamlı olabilir diye düşünüyorum. Tony gitmeyeceğim diyip kalbine elini koyduğu için. :((

keremgirgin

netflix son zamanlarda birçok şeyi kötü yapıyor olabilir ama suç belgesellerini/mini dizilerini çok iyi kotarıyor. carl franklin muazzam yönetmiş.

blue_lollipop

Yazık kadına da. İyi niyetliydi ve iyi bir vatandaşın yapacağını yapıyordu ama gördüğü şu muameleye bak!

blue_lollipop

Dizi cidden çok ağır... Sindirmesi çok zor...

ddlays

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
anladığım kadarıyla bu cinayet onun hayvan leşlerinden sonra insan üzerinde ilk cinayetiymiş ve bundan sonra keşfetmiş onları da ekleyebileceğini. acaba anne babasından deneyimlediği ortada bırakılma korkusu olmasaydı gitmemesi için öldürür müydü düşünüyorum. yani tabii ki her gitmesini istemediğimiz insanları öldüremeyiz ama röportajında ailesine ya da topluma suç atmaması garip doğrusu, doğruluğunu sorgulayamasam da.