Hemen izle
Cowboy Bebop
Kaubôi bibappu
Final Yaptı 1998-1999

2021 yılında gezegenler arasında seyahat mümkün hale gelmiştir. Ancak, gezegenler arasında ulaşımı sağlayan atlama ağında büyük bir düzensizlik bulunmaktadır. İhmal edilen bu aksaklık sistemde büyük bir felakete yol açar. Ayda bulunan atlama geçidi infilak eder ve ay yüzeyinde büyük bir delik oluşur. Patlama sonucunda aydan kopan parçalar dünya yüzeyine düşer ve süreğen bir meteor sağanağına yol açar. Bu olay dünya yüzeyinin büyük bir bölümünü ve milyarlarca insanı yok eder. İnsanların büyük bir bölümü yer altına sığınır. İmkanı olanlar Mars ve Venüs gezegenleri ile yaşam koşulları oluşturulan bazı astreoid ve Jupiter uydularına yerleşirler. Cowboy Bebop, bu olaydan 50 yıl sonra, 2071 yılından başlayarak gerçekleşen olayları konu alır. Spike Spiegel ve iş ortağı Jet Black güneş sisteminde faaliyet göstermekte olan iki haydut avcısıdır. Oldukça tehlikeli ve zor bir meslek icra eden ikili geçimlerini sağlayabilmek için, Bebop isimli gemileri ile, aranılan suçluların peşinden sistemin bir ucundan diğer ucuna yolculuk etmektedir. Dizi, Bebop tayfasının, suçluların peşinde yaşadıkları olaylar etrafında şekillense de aslında her bir karakterin geçmişi ile yüzleşmesini konu alır.

Luffy-san

Valla siteye animeler geldikçe çok mutlu oluyorum. En iyi animelerden Cowboy Bebop da geldi

FernWeH01

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
müzikleriyle, herşeyiyle bi efsaneydi

SezonlukDizi

İngilizce seslendirmeli izlemek isteyenler Filemoon alternatifinden açtıktan sonra "audio" sekmesinden "eng" seçmesi yeterlidir.

Aziraphale

sene 2070 küsür ve kapalıçarşı venüse taşınmış

FernWeH01

çok güzel bölümdüüüü

Leugmaur
KairaisTaken

Üstad bu nasıl kaliteli bir bölümdür böyle

DwighSchrute

Harika bir bölüm

Mehmet Logan
Leugmaur

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Spikegeçmişin peşini asla bırakmadı,sen de geçmişinin... Jetgeçmişin ile ilgili sorunları çözdün çözmesine ama içten içe yanında bulunan insanlar için üzülüyordun. Bu yüzden abileri,babaları gibi davrandın. Fayegeçmişini hatırlamıyordun ve dizi boyunca kendini kaybetmiş gibi bir halin vardı,lütfen ağlama. Edsana diyecek bir şeyim yok hayatının tadını çıkarıyorsun. Müzikleri ile beni baştan çıkardı dizi doyunca. Karakterler ile 26 bölümde ciddi bir bağ kurduk. Duygu yoğunluğu yüksek bir animeydi. Daha devam etmesini isterdim