Cosmos: A SpaceTime Odyssey
Kozmos: Bir Uzay Serüveni

Hakkında çok az şey bildiğimiz Kozmos bundan böyle daha yakın. Cosmos: Bir Uzay Serüveni; evrenin görkemini ortaya çıkartmak ve Kozmik Takvim ve Hayal Gücü Gemisi de dahil olmak üzere özgün serilerin bilinen yönlerini tekrar keşfetmek için bilimsel hikaye anlatımının yeni yollarını bulacak. şüpheci yaklaşımlarla merakı bir araya getirerek ve bilimi görsel, duygusal, spiritüel elementlerle dokuyarak daha önce yaşamadığımız deneyimler yaşayacağız.

CSA3

Bu mükemmel belgeselin, özellikle bu bölümünün fen derslerinde izlettirilmesi lazım. Müfredata koysunlar Aptal aptal ezberci ve cahilliği baki kılan şeylerle vakit kaybetmek yerine çocuklar bunlarla büyüse keşke.

cesi

Işığın keşfedilmesindeki yolculuk... Muazzam anlatım.

dizi izleyicisi

Etkileyici bir bölümdü.

4NXI3TY

Açtıktan 1 dakika sonra bitti sanki. :)

porçay

''sayın türkçe bilen arkadaşlarımız sabah şerifleriniz hayrolsun'' geldi direk aklıma ashafgdhsa (Voyager 2 yle uzaya gönderilen mesaj)

quantum entanglement 4 8 15 16 23 42

Gökyüzündeki hayaletler... Çok etkileyici.

igungorg

Gözlerimizi daha yeni açtık.

osmangr55

garaja ejder sığar mı?

cesi

O isimsiz koridor insanlar için:)

Hakan97

Allahım senin gücün, kuvvetin, kudretin ve ilminin sonu yok. Kaynağı sensin her şeyin. Bize acı ve merhamet eyle. Hiçbir akıl seni yeterince kavrayamaz, sana olan şükürlerimiz hep noksan. Rahmetin dışında sığınacağımız hiçbir şey yok. Bizlere merhamet eyle ya Rabbi. Bizler o kadar aciziz ki senin yarattığın, oluşturduğun bu sonsuzluğun içinde acizce varlığı ve yokluğu hissedilmicek küçük şeylerin peşinde kendimizi sürüklüyoruz. Senin sonsuz merhametin dışında bize yararı dokunabilecek hiçbir şey yok. Hesap gününde bizleri bağışla ya Rab. Bizlere merhamet et ve bizi bağışla.

Devam Serileri Yıl IMDb SDP
Cosmos 1980 9,3 8,5
Cosmos: A SpaceTime Odyssey 2014 9,3 9,3
Cosmos: Possible Worlds 2020 9,2 9,3